Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Poszukiwania 25-latka zakończone. Mężczyzna nie żyje

Jpr

Zakończyły się poszukiwania 25-latka, którego szukała katowicka policja wraz z rodziną. Znaleziono zwłoki poszkodowanego. 

Rodzina zmarłego poinformowała policję o jego zaginięciu w niedzielę.  25-letni mężczyzna ostatni raz widziany był 18 lipca 2020 r. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. W poniedziałek rozpoczęły się poszukiwania. Policja wraz ze strażą pożarną przeszukała ulice Wiertinczą, Leopolda, Bohaterów Monte Cassino. Według rodziny, te tereny były najczęściej uczęszczane przez 25-latka. W poszukiwaniach brały udział zastępy z JRG I Katowice, OSP Dąbrówka Mała oraz Policja.W działaniach brały udział również dwa psy poszukiwawcze.

Po ponownym przeczesaniu terenu, policjanci z oddziałów prewencji znaleźli zwłoki poszukiwanego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nikt nie przyczynił się do jego śmierci, dokładnych informacji udzieli sekcja zwłok. 

Policjanci i strażacy w poniedziałek przeszukiwali teren ograniczony ulicami Wiertniczą, Leopolda, Bohaterów Monte Cassino oraz magazynem sklepu Agata. To pogranicze Bogucic, Zawodzia i Dąbrówki Małej. W akcji brały udział m.in. psy poszukiwawcze oraz quad należący do OSP Dąbrówka Mała. Służby dlatego szukały tam, bo ojciec zaginionego wspomniał, że syn lubił tam chodzić na spacery.

- Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 25-letniego mężczyzny. Dziękujemy mediom za udostępnianie komunikatu o poszukiwaniach i zwracamy się z prośbą o usunięcie wizerunku i danych mężczyzny ze swoich stron - informują policjanci Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. 

fot. JRG I PSP Katowice/ fb

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search