Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Przegląd tygodnia. Sprawdź co działo się w Katowicach w minionym tygodniu

Przeglad Tygodnia

Najgorętsze newsy z Katowic w minionym tygodniu! Sprawdź co działo się w naszym mieście żeby być na bieżąco.

Przegląd tygodnia Katowice 04.01.2021-10.01.2021

Tour de Pologne 2021. Nie będzie niebezpiecznego finiszu przy Spodku

Tragiczny wypadek Fabio Jakobsena skłonił organizatorów Tour de Pologne do ważnej zmiany. W tym roku nie będzie słynnego finiszu przy alei Korfantego koło Spodka w Katowicach.

Więcej TUTAJ

Mieszkańcy Katowic nie chcą biało-czerwonej flagi

W ramach akcji „Pod biało-czerwoną” rząd miał sfinansować maszty z polską flagą w każdej gminie. Głosowanie się zakończyło i raczej bez fajerwerków. Okazuje się, że mieszkańcy Katowic nie podeszli do akcji z entuzjazmem.

Więcej TUTAJ

Masturbował się w autobusie przed małoletnią dziewczyną

Zrobił to na oczach wszystkich! Masturbował się w autobusie przed małoletnią dziewczyną! Zarejestrowały go kamery. Policja szuka świadków.

Więcej TUTAJ

Gdzie można się zaszczepić na COVID-19 w Katowiach? LISTA PUNKTÓW SZCZEPIEŃ

Ruszają zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19. W etapie 0 zaszczepiło się ponad 140 226 osób najbardziej narażonych na zakażenie koronawirusem, a są to m.in.: medycy, personel pomocniczy i administracyjny w placówkach medycznych oraz pracownicy aptek. Ministerstwo Zdrowia opublikowało punkty, w których można się zaszczepić.

Więcej TUTAJ

Katowice dla odmiany w 3D - to pierwszy taki serwis w Europie

To pierwszy tego typu serwis w Polsce i Europie w całości zaimplementowany w usłudze chmurowej Oracle Cloud. „Katowice dla odmiany w 3D”, jak sama nazwa wskazuje, pozwoli nasze miasto oglądać w 3D. Koszt stworzenia całego projektu opiewa na kwotę 349 320 złotych.

Więcej TUTAJ

Katowice wydały Kalendarz Trzech Religii

To już dziewiąte wydanie „Kalendarza Trzech Religii”. Jest efektem współpracy chrześcijan, Żydów i muzułmanów. Został wydrukowany w nakładzie 30 tys. egzemplarzy. - Ten kalendarz pokazuje, że chociaż pewne święta nazywamy inaczej, to często celebrujemy to samo. Nasze kalendarze wzbudzają wielkie zainteresowanie – mówi ks. bp dr Marian Niemiec, Biskup Diecezji Katowickiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP.

Więcej TUTAJ

Sklep socjalny Spichlerz w Katowicach otwarty dla większego grona

Zwiększono kryterium dochodowe, dzięki czemu w Spichlerzu może zrobić zakupy więcej osób. Sklep socjalny „Spichlerz” znajduje się w Katowicach przy ul. Tysiąclecia 82. Będzie jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:00 w tym obowiązują godziny dla seniorów 10:00-12:00.

Więcej TUTAJ

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search