Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Przywrócone linie, więcej kursów – pasażerowie zgłaszają uwagi, a ZTM modyfikuje ofertę

W piątek, 27 marca, Zarząd Transportu Metropolitalnego poinformował, że w związku z licznymi zgłoszeniami od pasażerów oraz na podstawie własnych obserwacji dotyczących liczby pasażerów w pojazdach, postanowił wprowadzić kolejne zmiany. Na czym będą polegały?

Od dziś na linii tramwajowej nr 7 będzie więcej połączeń. Dodatkowo, wprowadzone zostają sobotnie rozkłady jazdy z dodatkowymi kursami realizowanymi przez cały dzień: w porannym szczycie będzie to 6, a w popołudniowym będą to 4 dodatkowe kursy.

Kolejne zmiany dotyczą oferty przewozowej na trasie Katowice – Bytom

- ZTM łączy ofertę linii tramwajowych nr 11 oraz 49 z ofertą linii tramwajowej nr 19. Dzięki temu oraz skoordynowaniu rozkładów jazdy linii nr 19 i 6 na trasie Bytom – Katowice połączenia będą realizowane już nie tylko co 10 minut, ale też dużymi pojazdami – czytamy w komunikacie Zarządu Transportu Metropolitalnego.

Także od dziś do rozkładu wraca autobus linii 830, który będzie kursować tak jak w dni robocze.

Aby nadal udoskonalać ofertę komunikacyjną ZTM apeluje, aby podróżni przesyłali swoje zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu należy podać spostrzeżenia dotyczące numeru linii, należy też zaznaczyć o który konkretnie kurs chodzi, datę oraz opcjonalnie szacunkową liczbę podróżnych.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search