Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Raport koronawirus na 22 listopada. Mamy 203 ozdrowieńców

Koronawirus Raportjpg

Według raportu Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach w ciągu ostatniej doby przybyło 81 zakażonych koronawirusem w naszym mieście.

Raport Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach

Według raportu, który opublikowała Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach, w naszym mieście przybyło w ciągu ostatniej doby 81 zakażonych koronawirusem. Liczba osób poddanych kwarantannie wynosi 1771 osób. Nikt nie jest pod nadzorem epidemiologicznym, 22 mieszkańców Katowic znajduje się pod hospitalizacją. Liczba ozdrowieńców wynosi 203. W ciągu ostatniej doby stwierdzono 3 zgony.

Raport Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego

Urząd Wojewódzki podaje, że na stan 11.11.2020 r. liczba łóżek dostępnych dla pacjentów COVID-19 na Śląsku wynosiła 3535 dla szpitali I, II i III poziomu, z czego zajętych było 2103.
W naszym województwie liczba dostępnych łóżek respiratorowych wynosiła 274, z czego zajętych przez pacjentów zakażonych koronawirusem było 234.

Raport Ministerstwa Zdrowia

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, mamy 18467 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. W województwie śląskim testy wykazały pozytywny wynik u 1611 osób. W ciągu doby wykonano ponad 42,8 tys. testów.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search