Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Rowerzysta zderzył się z Lamborghini… i przeżył!

Zderzenie Z Cyklista

Film ze zdarzenia zna już cały Internet. Do tej niesamowitej sytuacji doszło 28 czerwca w Katowicach, gdzie odbywał się jeden z etapów Positive Ways Polska dla Hospicjum.

Positive Ways co roku organizuje specjalną trasę dla kierowców szybkich, ekskluzywnych samochodów. Właściciele pojazdów przemierzają całą Polskę i wspierają zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne. Zapewne wyprawa zorganizowana tego lata nie byłaby tak słynna, gdyby nie pewien incydent z udziałem luksusowego Lamborghini i pewnego nierozważnego kierowcy roweru.

Na ulicy Bocheńskiego w Katowicach odbywał się właśnie pokaz niesamowicie szybkich – i równie niesamowicie drogich – samochodów. Pojazdy kończyły trasę na pobliskim parkingu. Kiedy pomarańczowe Lamborghini Huracan Performante zatrzymało się przed zjazdem, uderzył w nie rower nadjeżdżający z chodnika.

Na szczęście dla rowerzysty (i jego portfela) kolizja nie była poważna. Skończyło się na zniszczonym dwukołowcu i uszkodzonej feldze samochodu. Jako że nikomu nic się nie stało, chociaż nerwy kierowcy Lamborghini mogły znacznie ucierpieć, policji nie wzywano. Świadkowie nie mieli wątpliwości, że rowerzysta dokonał tego ryzykownego wyczynu pod wpływem alkoholu.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search