Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Rozpoznajesz go? Szuka go policja!

Rozpoznajeszgo

Publikujemy wizerunek podejrzewanego mężczyzny o włamanie i kradzież złotej bransoletki. Policja prosi o kontakt każdego kto widział mężczyznę. Wszyscy przekazujący informacje, mają zagwarantowaną anonimowość. 

Policjanci z Komisariatu VI Policji w Katowicach prowadzą sprawę włamania i kradzieży bransoletki ze złota i stali szlachetnej. Do zdarzenia doszło 25 maja 2020 roku w galerii handlowej przy ul. 3-go Maja w Katowicach. Podejrzewany mężczyzna po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń skradł bransoletkę o wartości ponad 4 tys. zł. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 50, 47 851 38 85, 47 851 25 55 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszyscy przekazujący informacje na temat mężczyzny mają zagwarantowaną anonimowość. 

mat. Komenda Miejska Policji w Katowicach 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search