Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Światowy Tydzień Przesiębiorczości startuje już dzisiaj!

Biznes

Zapowiada się ciekawy tydzień. Przed nami kolejna edycja Światowego Tygodnia Przesiębiorczości. Inspirujące prelekcje, ciekawe tematy – każdy znajdzie coś dla siebie. Ze względu na pandemię koronawirusa w tym roku wydarzenie odbędzie się online.

Światowy Tygodzień Przedsiębiorczości ma odbyć się w tym roku, z powodu pandemii COVID-19, tylko online. Będzie trwał od 16 do 20 listopada. W ramach wydarzenia ma odbyć się pięć warsztatów, które mają zwiększyć wiedzę uczestników na temat biznesu w Polsce.

Co nas czeka? - Inspirujące prelekcje, ciekawe tematy oraz wiele praktycznych wskazówek! Jesteśmy pewni, że bez względu na wiek oraz status zawodowy, każdy znajdzie interesujący go blok tematyczny – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Wydarzenie nie odbyłoby się bez partnerskiego udziału organizacji Klaster Internetu Rzeczy Sinotaic, która wykorzystuje potencjał podmiotów działających na Śląsku w obszarze Internetu Rzeczy. Ich głównym celem jest integracja podmiotów działających na Śląsku w obszarze Internetu Rzeczy, tworzenie wspólnie przez członków klastra globalnych produktów i rozwiązań w zakresie Internetu Rzeczy, które będą oferowane odbiorcom za granicą i w kraju oraz tworzenie rozwiązań w zakresie IoT we współpracy z instytutami badawczymi, uczelniami oraz odbiorcami docelowymi.

Więcej informacji jest dostępnych na wydarzeniu na Facebook'u 

Światowy Tygodzień Przedsiębiorczości - plan wydarzeń

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search