Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Sześć nowych sklepów w Galerii Katowickiej. Sprawdź jakie się otwierają!

Kolejne nowości w Galerii Katowickiej. W centrum handlowym otwiera się sześć sklepów. Wśród debiutantów znajdują się m.in. marki odzieżowe, health&beauty oraz wyroby tytoniowe. 

Jedną z nowych marek w Galerii Katowickiej jest Tezenis - włoska marka należąca do grupy Calzedonia. Będzie zajmowała w centrum handlowym lokal o powierzchni 130 m kw. Sklep oferuje głownie modną bieliznę i odzież. 

Wśród grona miejsko-modowych debiutantów znajduje się także polska firma Many Morings, która ma do zaoferowania modne dodatki ostatnich sezonów: skarpetki dla dorosłych i dzieci. Nowością będzie także sklep Crocs, który wróci do Galerii Katowickiej w formie wyspy na poziomie 0. Klienci będą mogli wybierać swoje ulubione pary spośród kilkudziesięciu barwnych wzorów obuwia. 

Galeria Katowicka rozszerzyła swoją ofertę także dzięki obecności wypożyczalni samochodów PANEK PANEK Car Sharing. - Dzięki nowym najemcom realizujemy nasze plany związane z powiększaniem i dostosowaniem oferty zakupowej Galerii Katowickiej. Pięć nowych propozycji oraz usługa carsharingowa doskonale uzupełniają naszą ofertę i zapewniają Klientom szeroki zakres usług. To także kolejny ważny krok do budowania odpowiedniej frekwencji w obiekcie, szczególnie teraz, po czasowym ograniczeniu funkcjoniwania Galerii. Mamy nadzieję, że zarówno nowe marki, wzbogacające dotychczasowe propozycje zakupowe Katowickiej, jak i ściśle przestrzegany przez nas reżim sanitarny oraz nadchodzące otwarcie Multikina, będą dla klientów dodatkową zachętą do odwiedzin - mówi Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

Nie brakuje także nowości w branży heath&beauty. Do konkurencji wejdzie Semilac z bogatym asortymentem głównie lakierów do paznokci. W Galerii Katowickiej otworzy się także IQOS, zlokalizowany na powierzchni ponad 85 metrów kwadratowych, na poziomie 0. Miłośnicy wyrobów tytoniowych znajdą tutaj podgrzewacze do tytoniu IQOS, wkłady tytoniowe oraz akcesoria do personalizacji takie jak etui, nakładki, nasadki, futerały czy ładowarki.

fot. Galeria Katowicka, mat. prasowe 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search