Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Szkolenia dla studentów w IBM, ING TECH i Accenture

Depositphotos 104331002 Xs 2015 1024x870

10 stycznia o 13.00 w Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (ul. S. Grota-Roweckiego) odbędzie się spotkanie dotyczące 6 edycji programu edukacyjnego Corporate Readiness Certificate. To ogromna możliwość dla studentów i absolwentów śląskich uczelni. Szkolenia z zakresu IT i systemów zarządzania są dostępne zupełnie za darmo.

Szkolenie dające ogromne możliwości dla studentów

Możliwość odbycia szkolenia w korporacjach takich jak ING czy IBM to marzenie wielu studentów.Będzie to możlwie dzięki współpracy uczelni wyższych z sektorem prywatnym. Studenci i absolwenci uczelni zlokalizowanych na Górnym Śląsku mogą zupełnie za darmo szkolić się i poznawać prace specjalistów. Do wyboru czeka dwadzieścia specjalistycznych kursów.
Aby dostać się na kurs należy być studentem uczelni wyższej lub absolwentem do jednego roku od ukończenia studiów wyższych.Program skierowany jest do uczelni zlokalizowanych na Górnym Śląsku. Preferowani będą studenci kierunków technicznych, informatycznych lub informatyczno-ekonomicznych. Jeżeli kandydujesz musisz cechować się silną motywacją w zakresie zdobywania wiedzy w obszarze IT. Wymagana jest też znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Aby przystąpić do programu należy zarejestrować się do programu do 24 lutego. Egzaminy wstępne odbędą się 27 i 28 lutego, a same kursy rozpoczną się od marca i potrwają do końca maja. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Szkolenia podczas studiów pierwszym krokiem do sukcesu zawodowego

Dzisiaj oprócz pilnej nauki i zaliczenia kolejnych przedmiotów z jak najlepszym wynikiem rynek pracy wymaga od nas czegoś więcej. Liczy się zaangażowanie, udział w projektach badawczych wykraczających poza program nauczania i chęć samorozwoju. Program CRC to jedna z ciekawszych propozycji dla budowania swojej pozycji na rynku pracy już podczas studiów. Możliwość poznania specjalistów pracujących w korporacjach to ogromna przewaga w późniejszym aplikowaniu o pracę.
Sam program jest bardzo atrakcyjny dla studentów. Jest całkowicie bezpłatny, odbywa się w ciągu roku akademickiego. Certyfikat ukończenia szkolenia przez organizowanego przez liderów na rynku usłu It to bardzo ważna pozycja w CV. Podsumowując, wykorzystajcie szansę i weźcie udział w 6 edycji Corporate Readiness Certificate.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search