Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Tramwaj WOŚP 2021 z Wikingami w Katowicach

Final Wosp Wiking Tramwaj Katowice

Wikingowie w tramwaju w Katowicach ? Czemu nie! Podczas finału WOŚP wszystko jest możliwe. 

Tramwaje Śląskie S.A jak co roku włączyły się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalny tramwaj będzie kursować w Katowicach wożąc Wikingów, którzy poprowadzą kwestę w ramach „Finału z głową – dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Orkiestrowy tramwaj będzie specjalnie udekorowany, więc nie sposób będzie go przeoczyć. Ze względu jednak na obostrzenia sanitarne, w tym roku nie będzie zabierał pasażerów. Będą nim jeździć tylko wolontariusze oraz waleczni Wikingowie, którzy na wybranych przystankach będą zachęcać do wrzucenia datku do puszki.

Tramwaj z Wikingami w Katowicach. Gdzie i kiedy będzie kursować?

Specjalny tramwaj ma kursować w godz. 12.00 do 16.00 między Centrum Przesiadkowym Zawodzie a placem Wolności.

W ostatnich latach te orkiestrowe tramwaje kursowały głównie w Bytomiu, Rudzie Śląskiej i Chorzowie, w tym roku nawiązaliśmy współpracę ze Sztabem Miejskiego Domu Kultury "Bogucice-Zawodzie" w Katowicach – mówi Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A.

Tramwaj zatrzyma się na dłużej na przystankach: Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny, Katowice Damrota, Katowice Rynek (Teatr Śląski), Katowice Dworzec PKP, Katowice pl. Wolności – Katowice Dworzec PKP, Katowice Rynek (Teatr Śląski), Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny i Zawodzie Centrum Przesiadkowe.

Zobacz więcej:

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search