Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Trwają poszukiwania 36-letniego katowiczanina

Policjalogo

36-letni Jakub Biskup wyjechał w celach zarobkowych do Włoch, następnie do Niderlandów, a później Wielkiej Brytanii. Słuch o nim zaginął. Zaniepokojona rodzina zgłosiła jego zaginięcie policji.


Jak informuje oficer prasowy katowickiej komendy policji, mundurowi z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach poszukują zaginionego Jakuba Biskup. Z informacji przekazanych przez rodzinę, która nie ma z nim kontaktu, zaginiony miał wyjechać w celach zarobkowych do Włoch, następnie do Niderlandów i Wielkiej Brytanii. Pracował tam jako kucharz. Niestety, od dłuższego czasu nie kontaktował się ze swoją rodziną. Jak ustalono, może przebywać w towarzystwie 21-letniej kobiety.

Poszukiwanykatowiczanin

Rysopis zaginionego:

  • 182 cm wzrostu,
  • krępej budowy ciała,
  • włosy ciemne krótkie,
  • oczy piwne,
  • na twarzy zarost,
  • znaki szczególne: w górnej części lewego przedramieniu tatuaż obrazujący maszynkę do mielenia mięsa, na części zewnętrznej lewego przedramienia tatuaż obrazujący nóż kuchenny. Na nadgarstku tatuaż w postaci trzech kropek.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 2000, 47 851-2555, 47 851-2852,47 851-2332 lub z najbliższą jednostką Policji — numer alarmowy 112.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search