Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Ukradł portfel i korzystał z nieswojej karty płatniczej. Rozpoznajesz go?

Podjerzany

Policja w Katowicach opublikowała wizerunek podejrzewanego o przywłaszczenie portfela wraz z dokumentami i kartą płatniczą, a także kradzież pieniędzy. Rozpoznajesz podejrzanego? Skontaktuj się z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 91, 47 851 38 50 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Policjanci z Komisariatu VI Policji w Katowicach prowadzą sprawę przywłaszczenia portfela z dokumentami wraz z kartą płatniczą. Do przywłaszczenia doszło 14 lutego 2020 roku w Katowicach w rejonie dworca PKS. Ponadto utraconą kartą dokonano płatności zbliżeniowych. Wizerunek podejrzewanego o przywłaszczenie portfela oraz kradzież pieniędzy poprzez płatności zbliżeniowe zarejestrował monitoring jednego z bankomatów w centrum Katowic. 

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego mężczyzny, widocznego na nagraniu mogą się skontaktować z policjantami z Komisariatu VI Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 91, 47 851 38 50 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdemu kto udzieli informacji zagwarantowana jest anonimowość. 

mat. Komenda Miejska Policji w Katowicach

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search