Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Ukryte kamery przyłapały śmieciarzy z Katowic

Najpierw remont, a później… śmieci do lasu. To niestety częsty schemat działania, ale tym razem w Katowicach śmieciarzy przyłapały ukryte kamery i każdy z nich jest uboższy o 500 zł.

Strażnicy Miejscy z Katowic namierzyli i ukarali sprawców, którzy w nielegalny sposób pozbywali się śmieci przy ul. 73 Pułku Piechoty oraz na Załęskiej Hałdzie.

- Worki wypełnione styropianem, odpadami poremontowymi, stare meble oraz gruz zamiast w punktach odbioru odpadów wyrzucane były w lesie – informuje katowicka Straż Miejska.

Śmieciarze z Katowic zostali ukarani mandatami w wysokości 500 zł

Wyczyny śmieciarzy zostały zarejestrowane przez ukryte kamery. Na nagraniach widać jak podjeżdżają samochodami i wyrzucają śmieci w lesie.

- Każdy ze sprawców mógł zobaczyć film i zdjęcia ze swoim udziałem - żaden z nich nie kwestionował tego co zobaczył. Każdy z pokorą przyjął mandat w kwocie 500 złotych – czytamy w komunikacie Straży Miejskiej.

Straż Miejska przypomina, że w Katowicach działają cztery Gminne Punkty Zbiórki Odpadów (GPZO), które przyjmują bezpłatnie selektywnie zebrane odpady komunalne z gospodarstw domowych mieszkańców gminy Katowice z przeznaczeniem do unieszkodliwiania lub odzysku.

fot. Straż Miejska w Katowicach

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search