Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Użyj apki zamiast stać w korkach do bramek. I zaoszczędź kasę!

Telefon Z Aplikacja Skycash

SkyCash wprowadza nowe udogodnienie dla użytkowników aplikacji. Już od początku wakacji nie muszą stać w korkach na bramkach autostrady A4.

Skycash pozwala na łatwiejsze i szybsze dokonywanie wielu zakupów. Można dzięki niej opłacić na przykład: przejazdy koleją czy komunikacją miejską, postój na parkingu, bilety do kina lub datek dla organizacji charytatywnej. Od lipca do tego spisu dołącza także korzystanie z autostrady A4. Zaletą aplikacji jest możliwość kupowania wszystkich potrzebnych biletów online i przechowywania ich w jednym miejscu – bez konieczności poszukiwania kiosku czy drukowania potwierdzenia.

Jak to działa?

Żeby skorzystać z usług aplikacji, trzeba oczywiście pobrać ją na telefon. Chcąc opłacić dany zakup, musimy pamiętać o przelaniu wybranej kwoty na swoje konto w SkyCash. Co ważne, korzystając z aplikacji, użytkownik nie płaci żadnej prowizji. Elektroniczne bilety kosztują dokładnie tyle samo, co papierowe. Istnieje też opcja podpięcia karty do aplikacji. Wtedy wszystkie należności są regulowane automatycznie. Aplikacja pozwala na zapłacenie za przejazd kilku osób jednocześnie, więc może z niej korzystać cała rodzina czy grupa. Nie trzeba drukować żadnych potwierdzeń zakupu, podczas kontroli wystarczy pokazać zapisany bilet na ekranie telefonu.

Bramki bez kolejek

Kierowcy korzystający ze SkyCash mogą w szybki i sprawny sposób uniknąć zatorów przed bramkami na autostradzie.

- Należy dodać pojazd, którym chcemy poruszać się po autostradzie, uzupełniając takie dane, jak numer rejestracyjny i kategoria pojazdu, a następnie wybierając źródło płatności – tłumaczą twórcy aplikacji. - Od tego momentu, wszystko dzieje się automatycznie. Jedyne o czym należy pamiętać, to wjazd na autostradę przez dedykowane bramki. Po podjechaniu do nich, system rozpozna numer rejestracyjny pojazdu i podniesie szlaban, umożliwiając przejazd. Płatność za odcinek autostrady zostanie naliczona i pobrana automatycznie – dodają.

Podróżujący już od jakiegoś czasu mogli w ten sposób opłacać swój przejazd drogą A1. Niedawno SkyCash poszerzyło ofertę o autostradę A4.

Tańsza podróż do Krakowa

Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich, którzy regularnie kursują między stolica Śląska i Małopolski. Do 30 września kierowcy będą mogli zapłacić mniejsze stawki przy punktach poboru opłat. Posiadając aplikację za przejazd między Katowicami a Krakowem zapłacimy:

  • Pojazdy kategorii pierwszej: 7 zł
  • Pojazdy kategorii drugiej i trzeciej: 17 zł
  • Pojazdy kategorii czwartej i piątej: 30 zł

Według obowiązującego powszechnie cennika są to odpowiednio kwoty: 10, 20 i 35 złotych.

Dla nowych użytkowników aplikacji i wszystkich tych, którzy nie korzystali z usługi Autostrada, SkyCash ma ofertę specjalną. Opłata za pierwszy, jedenasty i dwudziesty pierwszy przejazd po A4 między Katowicami i Krakowem wróci na konto użytkownika aplikacji. Z promocji mogą skorzystać wszyscy kierowcy pojazdów kategorii pierwszej.

- Należy upewnić się, że poza aplikacją SkyCash nie jest uruchomiona inna aplikacja do automatycznej płatności za przejazdy płatnymi odcinkami autostrad – informują inicjatorzy akcji. - Po aktywowaniu usługi oraz promocji, płatność oraz zwrot nastąpią automatycznie po przebytych przejazdach – tłumaczą.

fot. SkyCash

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search