Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

W Katowicach będzie Europejskie Centrum TMF Group

W naszym mieście powstaje Europejskie Centrum TMF Group – znana firma na arenie międzynarodowej oferująca administracyjne usługi biznesowe dla firm w obszarze rozwoju. Szukają najlepszych z najlepszych. Zatrudnią 300 pracowników.

Oddział firmy mieści się aktualnie z biurami w Warszawie i Katowicach, ale to właśnie w naszym mieście uruchamiane jest teraz Europejskie Centrum TMF Group. Obecnie zatrudnionych jest tu blisko 500 osób, ale ta liczba ma się zmienić. W ciągu najbliższych lat firma planuje pozyskać kolejnych 300 specjalistów.

- TMF Group działa w 80 lokalizacjach na świecie, a Polska jest wśród nich jedną z najbardziej strategicznych. Polski oddział jest jednym z największych w strukturach firmy, a tutejsi specjaliści są wyjątkowo cenieni w naszych globalnych strukturachmówi Juraj Gerzeni, dyrektor TMF Group na obszar EMEA, obejmujący Europę, Bliski Wschód i Afrykę– To uznanie znajdzie odzwierciedlenie w zakresie obowiązków specjalistów w katowickim Centrum, którzy będą bezpośrednio pracowali z przedstawicielami największych firm globu – dodaje Juraj Gerzeni.

Pracownicy Europejskiego Centrum TMF Group będą odpowiedzialni bezpośrednio za doradztwo klientom firmy w obszarach Kadr i Płac, Podatków i Księgowości oraz Sekretariatu Korporacyjnego. Mowa o uznanych w skali globu markach. Z usług TMF Group korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity.

Poszukują najlepszych z najlepszych

Kogo chce pozyskać TMF Group? W pierwszej kolejności poszukiwani są specjaliści, którzy mają doświadczenie w jednym z obszarów specjalizacji firmy i ze względu na bezpośredni kontakt z klientami - biegle władający językami angielskim, niemieckim lub francuskim. To bardzo istotne, ponieważ będą pracowali dla klientów z Anglii, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii, Francji, Włoch, Belgii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Luksemburga, a nawet tych mających swoje siedziby na Wyspach Normandzkich (Guernsey i Jersey).

- Rekrutację rozpoczynamy od doświadczonych specjalistów, którzy później do swoich działów będą zatrudniać mniej doświadczonych, ale wyjątkowo zdolnych i chcących się uczyć kolegów po fachu – mówi Joanna Romańczuk, dyrektor zarządzająca polskiego i ukraińskiego oddziału TMF Group.

Ponadto każdy z pracowników Centrum będzie mógł przystąpić do wewnętrznej TMF Business Academy, w której wykładają najbardziej doświadczeni eksperci.

fot. mat. prasowe/ Biurowiec Silesia Star fot. Sławomir Rybok

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search