Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Youtuberzy z Katowic. Gwiazdy polskiego Internetu ze Śląska

Youtuberzy Katowice

Zdziwicie się! Ci znani polscy youtuberzy pochodzą ze Śląska! Oglądają ich tysiące. Zobaczcie jakie gwiazdy Internetu wychowywały się na naszym podwórku 

Katowice youtuberzy. Oni są z naszego miasta! 

littlemooonster96

littlemooonster96 śledzi ponad 814 tys. widzów. Angelika Mucha, znana youtuberka pochodzi z Katowic, chociaż teraz związana jest z Warszawą. Nagrywa głownie relacje z podróży, koncertów oraz video o stylizacji i makijażu. Jest fanką Justina Biebera i współautorką książki Justin Bieber. Powrót na szczyt (2016). Na jej koncie nie brakuje występów w telewizji. Wystąpiła w ósmej edycji programu Dancing with the Stars (Polsat) i czwartej edycji reality show TVN Agent – Gwiazdy (2019) W 2019 była bohaterką reportażu w magazynie TVN Uwaga! Kulisy sławy.

RavgorTV

Ravgor’em jest oczywiście Rafał Górecki, który mieszka i nagrywa swoje filmy w Katowicach. Youtuber oprócz kanału Ravgor TV, który subskrybuje 814 tys. osób, ma także swój sklep internetowy. Możemy go także znaleźć na kanale „Rafał Górecki” 

Z Dvpy

Maciek Dąbrowski, popularny youtuber znany także jako Człowiek Warga to kolejny znany youtuber ze Śląska. Co prawda nie jest z Katowic, ale nie mogliśmy o nim nie wspomnieć. Jest jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiego internetu. Pochodzi z Chorzowa i prowadzi kanał „Z Dvpy”, który ma 1,5 mln subskrypcji.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search