Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Zaginęła 15-letnia dziewczyna. Policja szuka świadków

Dziewczyna

Niepełnoletnia Dominika Donarska ostatni raz była widziana pod koniec lipca. Od tego czasu nikt nie miał kontaktu z zaginioną dziewczyną.

Co się stało z nastolatką?

Dominika Donarska przybywała w domu dziecka. Jak informują funkcjonariusze z katowickiej komendy, ostatni raz widziano ją 29 lipca. Tego dnia dziewczyna po raz kolejny samowolnie opuściła instytucję opiekuńczą. 

Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z placówką ani z rodziną - tłumaczą mundurowi. - Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną nastolatkę proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji - dodają. 

Widziałeś ją? Zgłoś to funkcjonariuszom!

Każdy, kto mógł spotkać zaginioną, koniecznie powinien skontaktować się z policjantami. By usprawnić akcję poszukiwawczą, pracownicy komendy opisują wygląd dziewczyny. 

  • Rysopis zaginionej: wzrost: 160 cm, włosy długie koloru ciemny blond w przeszłości farbowane na kolor ciemny, oczy piwne
  • Ubiór zaginionej: piżama koloru czarnego w białe kropki
  • Znaki szczególne: kolczyk w nosie

Katowiccy funkcjonariusze czekają na informacje pod numerem telefonu: 47 851 25 55 lub 47 851 37 40. Zachęcają także do zgłaszania wszelkich wiadomości na temat pobytu Dominiki najbliższym jednostkom policji i pod uniwersalnym numerem alarmowym: 112. 

fot. Komenda Miejska Policji w Katowicach 

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search