Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Zatrzymano kobietę podejrzaną o napaść z nożem

Zatrzymano Kobiete Napadla Z Nozem

27 stycznia na ul. Markiefki w katowickich Bogucicach miała miejsce bójka z użyciem noża. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. Policjanci zatrzymali już podejrzaną o napaść 26-latkę.


Poszkodowane kobiety zostały zranione nożem. O zajściu poinformowały mundurowych. Podejrzana jest mieszkanką Sosnowca. Policyjni wywiadowcy z katowickiej komendy ustalili, że 26-latka najpierw groziła, a następnie zaatakowała nożem na ulicy dwie kobiety. Okazuje się, że kobiety są znajomymi.


Jak informuje oficer prasowy katowickiej komendy, po zdarzeniu sprawczyni uciekła do pobliskiego sklepu. Tam też znaleźli ją mundurowi. Badanie alkomatem wykazało, że 26-letnia mieszkanka Sosnowca była nietrzeźwa. Co więcej, policjanci znaleźli przy niej nóż kuchenny. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.


Pomimo tego, że poszkodowane kobiety nie odniosły poważnych ran, ale czyn był karygodny, prokurator kierując się interesem społecznym wszczął postępowanie z urzędu. Sprawczyni zamieszania usłyszała już zarzut naruszenia czynności narządów ciała oraz kierowania gróźb karalnych. Teraz grozi jej do 2 lat więzienia.

fot. KMP w Katowicach

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search