Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Żłobek za zaledwie 300zł! Miasto dopłaci (SPRAWDŹ GDZIE)

Zlobek Dzieci 1024x684

W żłobku Akademia Malucha „PUCHATKOWO” w Ligocie miejsce dla dziecka kosztuje normalnie 1100zł miesięcznie. Miasto przekaże 800zł dotacji, więc rodzice zapłacą zaledwie 300zł.

50 miejsc w żłobku za zaledwie 300zł

Urząd Miasta w Katowicach postanowił przekazać dotację na opiekę żłobkową. Wynosi ona 800zł miesięcznie, więc odejmując tę kwotę od standardowej ceny (1100zł) rodzice zapłacą za dziecko zaledwie 300zł. Miasto wygospodarowało środki na 50 takich miejsc.

Gdzie znajduje się ten żłobek?

Sam żłobek o nazwie Akademia Malucha „PUCHATKOWO” znajduje się w Ligocie przy ul. Huculskiej 7. Placówkę prowadzi firma BEMA EDUKACJA sp. z o. o. w Katowicach, która ma siedzibę przy ul. Fitelberga 4.

[caption id="attachment_613" align="aligncenter" width="807"]Mapa Google Katowice ul. Huculska 7 (fot. maps.google.com)[/caption]

Jak skorzystać z oferty?

Miasto do skorzystania z okazji zachęca szczególnie tych rodziców, których dzieci zostały zarejestrowane w systemie elektronicznym i są na listach rezerwowych. Niemniej jednak, ubiegać się o miejsce mogą wszyscy rodzice. Dane do kontaktu można znaleźć na specjalnym portalu, podajemy je jednak także tutaj:

BEMA EDUKACJA SP. z o. o. z siedzibą w Katowicach ul. Fitelberga 4,
tel. 605-652-990 lub na adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search