Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Zmarł Piotr Konarzewski – działacz społeczny z Murcek. Był zakażony koronawirusem

Piotr

Piotr Konarzewski, działacz społeczny z Murcek i założyciel hokejowego przedszkola zmarł. Był zakażony koronawirusem. – Nasz Przyjaciel, Prezes Stowarzyszenia przegrał nierówną walkę. Danusiu, Dziewczynki pamiętajcie jesteśmy z Wami 

Piotr Konarzewski, był cenionym radnym i działaczem społecznym. Założył hokejowe przedszkole oraz był współzałożyciele Fundacji „Nasze Mrucki”. Starał się również u stworzenie pełnowymiarowego lodowiska w Mruckach. O jego śmierci poinformowano na stronie Hokejowego Przedszkola Murcki.

Nasz Przyjaciel, Prezes Stowarzyszenia przegrał nierówną walkę. Danusiu, Dziewczynki pamiętajcie jesteśmy z Wami. Piotr, nie tak miało być, jeszcze tyle spraw nie załatwionych i rzeczy do zrobienia…. Przyjacielu na zawsze zostaniesz w naszej pamięci jako wesoły pełen werwy Prezes, który czynił rzeczy niemożliwe możliwymi do osiągnięcia… Żegnaj Piotr…. – czytamy na profilu przedszkola.

- To była ogromna przyjemność i zaszczyt móc współpracować z Piotrem. Z pasją opowiadał o Murckach, lodowisku i hokejowym przedszkolu. Nasze spotkanie w grudniu, podczas przekazywania prezentów dzieciom z przedszkola na Murckach, okazało się niestety ostatnim – informuje posłanka Monika Rosa.

- Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację, że wspaniały człowiek, Murckowianin, nasz kolega i przyjaciel - Piotr Konarzewski nie żyje. Pełen zapału do pracy na rzecz innych, zawsze uśmiechnięty, współzałożyciel Fundacji "Nasze Murcki", inicjator i prezes Hokejowego Przedszkola Murcki. Będzie nam Ciebie brakować Piotrze – czytamy na profilu Nasze Mrucki.

Informacje pogrzebowe odnośnie uroczystości pogrzebowych mają zostać podane w najbliższym czasie.

fot. Monika Rosa/fb

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search