Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Zmarła kolejna nauczycielka z Katowic przez koronawirusa

Siweczka

Smutne wiadomości. Zmarła kolejna katowicka nauczycielka przez zakażenie koronawirusem. - pani Katarzyna - pracownica katowickich szkół. Ceniona nauczycielka z wieloletnim stażem, obdarzona wieloma pasjami, którymi dzieliła się ze swoimi uczniami i kadrą pedagogiczną - poinformował o śmierci nauczycielki dzisiaj prezydent Katowic Marcin Krupa.

Dzisiaj prezydent Katowic Marcin Krupa poinformował o śmierci pani Katarzyny – nauczycielki z wieloletnim stażem, która była zaangażowana w edukację ekologiczną i miłośniczką przyrody.

- Szanowni Państwo, znów dotarły do nas bardzo smutne wiadomości. Zmarła, zakażona koronawirusem, pani Katarzyna - pracownica katowickich szkół. Ceniona nauczycielka z wieloletnim stażem, obdarzona wieloma pasjami, którymi dzieliła się ze swoimi uczniami i kadrą pedagogiczną. – informuje Marcin Krupa. - Zwracam się z prośbą do wszystkich Państwa, aby dbać o siebie nawzajem i stosować się do obowiązujących zaleceń – dodaje.

29 października prezydent poinformował o śmierci nauczycielki ze szkoły podstawowej nr 37 w Katowicach – Elżbieta Strozik zmarła z powodu zakażenia koronawirusem. - W ocenie uczniów, absolwentów i współpracowników wspaniały nauczyciel i człowiek – poinformował o jej śmierci prezydent Katowic Marcin Krupa.

- Zmarła, zakażona koronawirusem, pracownica jednej z katowickich szkół, pani Elżbieta. Nauczycielka nauczania początkowego, logopeda, prowadziła rewalidacje z dziećmi niesłyszącymi i słabo słyszącymi – informuje Marcin Krupa. - W ocenie uczniów, absolwentów i współpracowników wspaniały nauczyciel i człowiek. Rodzinie pragnę złożyć wyrazy głębokiego współczucia - dodaje.

Mamy 15 578 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia dzisiaj mamy 15 578 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia. W województwie śląskim testy wykazały pozytywny wynik u 1362 osób. W całej Polsce z powodu COVID-19 zmarło 7 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 85 osób. W ciągu doby wykonano ponad 49,9 tys. testów.


Według dzisiejszego raportu Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach w ostatniej dobie stwierdzono wynik dodatni u 62 mieszkańców naszego miasta. W kwarantannie przebywa 1863 osób. Nikt nie jest pod nadzorem epidemiologicznym. 28 mieszkańców znajduje się pod hospitalizacją. W ciągu ostatniej doby przybyło nam aż 26 ozdrowieńców. Niestety jedna osoba zmarła z powodu COVID.

Dane Covid Thumb Medium250 0

fot. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search