Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Zmarło 4-miesięczne niemowlę. To najmłodsza ofiara COVID

Stopki

W Katowicach zmarło 4-miesięcznie dziecko zakażone koronawirusem. Chłopiec jest najmłodszą ofiarą COVID-19 w naszym kraju.

4-miesięczny chłopiec pochodził z powiatu cieszyńskiego. Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna niemowlę zmarło w katowickim szpitalu. Dziecko jest najmłodszą ofiarą COVID-19 w naszym kraju.

W województwie śląskim testy wykazały pozytywny wynik u 2407 osób

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia dzisiaj mamy 19 364 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia. W województwie śląskim testy wykazały pozytywny wynik u 2407 osób. W całej Polsce z powodu COVID-19 zmarło 31 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 196 osób. W ciągu doby wykonano ponad 65,7 tys. testów.

Według dzisiejszego raportu Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach w ostatniej dobie stwierdzono wynik dodatni u 68 mieszkańców naszego miasta. W kwarantannie przebywa 1863 osoby. Nikt nie jest pod nadzorem epidemiologicznym. 28 mieszkańców znajduje się pod hospitalizacją. W ciągu ostatniej doby przybyło nam aż 19 ozdrowieńców. Nie stwierdzono zgonu u żadnego zakażonego.

Opera Fill 716x456

fot. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search