Jak działa kod promocyjny eWinner?

Kod promocyjny EWINNER to specjalny bonus przyznawany nowym graczom, którzy rejestrują swoje konto u polskiego legalnego bukmachera eWinner. Omawiamy krok po kroku, w jaki sposób otrzymać bonus powitalny.

20211222132631 download

Czym jest kod promocyjny u bukmachera?

Kod promocyjny to najczęściej specjalne hasło, które wpisywane jest w trakcie rejestracji u polskiego legalnego bukmachera. Dzięki temu, nowy gracz otrzymuje bonus na start, który jest niedostępny w trakcie "zwykłej" rejestracji. Bardzo ważnym jest, by ów kod skopiować lub pamiętać i wpisać w przeznaczonym do tego miejscu. W innym przypadku, bonus się nie uaktywni.

Kod promocyjny EWINNER

Co daje kod promocyjny EWINNER? Dzięki niemu, gracz otrzymuje zwrot na start w postaci nie 100 PLN, a 110 PLN. Wpisując go podczas rejestracji, otrzymuje się wyższy bonus na start, co oznacza, że w ramach promocji powitalnej przysługuje zakład bez ryzyka na kwotę do 110 PLN (minus podatek).

Zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym eWinner

Co to oznacza w praktyce? Gracz, który utworzy konto wraz z kodem promocyjnym EWINNER, może zagrać swój pierwszy kupon za zwiększoną stawkę niż normalnie (za 110 PLN, a nie jak przy normalnych warunkach - 100 PLN). Z kolei minimalna stawka zakładu wynosi 20 PLN. Co ważne - nie ma w tyn przypadku żadnych innych wymogów dotyczących kursów czy też liczby zdarzeń. Możemy obstawić zarówno jedno spotkanie (np. mecz z polskiej Ekstraklasy), jak i kilka spotkań Ligi Mistrzów. Pamiętajmy jednak, że jeśli jedno z wydarzeń okaże się przegrane - wówczas cały kupon jest przegrany. Następuje zwrot 110 PLN minus podatek. Sprawdź więcej tutaj: https://ewinner.pl/promocje

Jak wypłacić zakład bez ryzyka z kodu promocyjnego?

Konto gracza można zasilić za pomocą Pay By Link, Blik lub szybkiego przelewu. Wpłaty można dokonywać tylko i wyłącznie w polskiej walucie oraz z rachunku bankowego, którego użytkownik jest posiadaczem. Wpłacona kwota jest automatycznie przypisywana do betKonta (konta gracza). Gdy kupon zostanie rozstrzygnięty jako przegrany, można bezproblemowo wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe. Wypłata może być dokonana tylko w walucie polskiej oraz pod warunkiem posiadania betKonta stałego.


Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.


Subskrybuj 24kato.pl

google news icon