Jak wybrać biustonosz idealny? Zaufaj dobrej brafitterce

Znalezienie odpowiednio dopasowanej bielizny nie jest wcale takie proste, ale nie jest też niemożliwe. Kobiety niejednokrotnie uważają że ich biust jest za duży, za mały, zbyt wiotki czy opadający. Zwykle pogodziły się z faktem, że on musi tak wyglądać, bo przecież karmiły dzieci bądź bardzo zeszczuplały. Utwierdzają się w przekonaniu, że to nie bielizna jest nieodpowiednia, tylko z ich biustem jest coś nie tak. Tymczasem rozwiązanie jest bardzo proste, wystarczy odpowiednio dopasować bieliznę, a spojrzymy na nasze ciało z innej perspektywy.

Idealny biustonosz, czyli jaki?

Wyznacznikiem idealnego stanika jest dobrze dopasowany obwód i odpowiednio głęboka miska, mieszcząca całą pierś. Obwód powinien podtrzymywać nasz biust w 80%. Nie może się on przesuwać ani podjeżdżać w górę, nie może być też zbyt ciasny. Miseczki powinny być na tyle głębokie, by po zgarnięciu piersi spod pachy okalały całą pierś, nie przecinając jej. Miseczki nie powinny się też marszczyć ani odchylać.

Fiszbiny nie mogą uwierać czy uciskać piersi ani na nie nachodzić. Ramiączka nie powinny opadać ani wpijać się. W odpowiednio dopasowanym biustonoszu czujesz, że wszystko jest na swoim miejscu: uniesione, zebrane i odpowiednio ułożone.

Fachowo przeprowadzona metamorfoza stanikowa nadaje piersiom ładny kształt i unosząc je na odpowiedniej wysokości, odsłania talię, co daje efekt wyszczuplenia oraz sprawia poczucie wygody i komfortu.

Niby proste, a kobiety wciąż gubią się w gąszczu rozmiarów, fasonów czy wzorów biustonoszy. W takim razie jak dokonać idealnego wyboru i nie zwariować?

MiG
Bielizna Bella Misteria

Skorzystaj z pomocy profesjonalistki!

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnej brafitterki, która nie tylko dopasuje właściwy rozmiar i odpowiedni fason biustonosza, lecz przede wszystkim nauczy, jak prawidłowo zakładać biustonosz i wskaże, na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze stanika. Brafitterka, wsłuchując się w potrzeby każdej z pań, preferencji co do kolorystki, fasonów i trendów podpowie, jaki rodzaj bielizny wybrać. Wskaże taką, która będzie pasowała do konkretnej stylizacji czy sytuacji. Udzieli niezbędnych informacji przy wyborze biustonosza dla dużego czy małego biustu, za pomocą którego zmniejszymy lub powiększymy piersi. Znajdzie odpowiedni stanik do wymagających sukni, np. ślubnych, pasujący do głębokich dekoltów, odkrytych ramion czy niewidoczny pod przezroczystą odzieżą. Pomoże przy wyborze bielizny dla mam karmiących i kobiet w ciąży, zwłaszcza w tym szczególnym czasie gdy piersi zmieniają się, rosną i zwykle stają się bardziej wrażliwe. Częste konsultacje brafittingowe pomagają kobietom zadbać o komfort i wygodę oraz sprawić, aby biust pozostał w dobrej kondycji na długi czas.

MiG
Endorfinella

Otwarta i dyskretna brafitterka sprawia, że każda z pań w przymierzalni czuje się komfortowo i nie boi zadawać pytań, co gwarantuje dopasowanie wygodnej i ciekawej bielizny w odpowiednim rozmiarze.

Skorzystaj z usług profesjonalnego salonu z bielizną:
MiG Brafittingowy salon z bielizną,
Ul. 3 Maja 25, Katowice
tel. 32 353 33 43,
www.salonmig.pl

W katowickim salonie pracują brafitterki z długoletnim doświadczeniem. Na usługę brafittinową nie trzeba się umawiać, wystarczy przyjść do salonu i zarezerwować sobie około 40 minut. Brafitterki zajmą się resztą.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon