Jak wybrać we właściwy sposób porządną dietę pudełkową?

Tego zadania nie można potraktować po macoszemu. Jeżeli chcesz np. schudnąć, to musisz koniecznie zdecydować się na odpowiedni catering dietetyczny w Katowicach. Dużo klientów FitApetit zadaje sobie zatem pytanie, jaka dieta pudełkowa w Katowicach będzie właściwa... Chcesz się tego dowiedzieć? Skorzystaj zatem z naszych wskazówek!

Jak wybrać we właściwy sposób porządną dietę pudełkową?

Co oferuje w tym momencie catering dietetyczny Katowice od FitApetit?

Dlaczego warto zdecydować się na nasze propozycje? Fakt, na rynku nie brakuje dużej konkurencji. To jednak podmiot FitApetit ma wszystkie istotne zalety. Innymi słowy, jak wybierzesz nas, to będziesz zadowolony w 100%. Działamy w tej branży od lat. Mamy spory staż i przede wszystkim dobre recenzje (od klientów, a nawet od... niezależnych instytucji). Za co jesteśmy doceniani? M.in. za bardzo uniwersalne rozwiązania. Obecnie oferujemy:

 • Dieta Standard
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport

FitApetit to profesjonalna firma cateringowa. Możesz nam spokojnie zaufać. W zespole FitApetit są świetni dietetycy i kucharze. To oni odpowiadają kolejno za rozpisanie i przygotowanie zestawów pudełkowych. Wszystko jest zdrowe i pyszne. Przy okazji zapewniamy uniwersalne usługi. Nasze menu jest wyjątkowo urozmaicone. Czyli nie musisz obawiać się, że np. co drugi dzień będziesz jeść jedno i to samo. Poza tym FitApetit oferuje wybór menu. Dzięki tej funkcji klient sam decyduje, co będzie jadł. Jeśli znajdziesz w proponowanym jadłospisie dania, których nie lubisz, to możesz je śmiało wymienić na coś innego. Dlaczego jeszcze nasze usługi cateringowe są tak popularne? Ponieważ oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, sporo promocji i możliwość dołączenia do Programu Lojalnościowego.

Jak prawidłowo skorzystać z kalkulatora, aby wybrać stosowną dietę pudełkową?

Spory wybór to generalnie bardzo duży plus. Czasami jednak klienci nie wiedzą, co zamówić z oferty FitApetit, aby np. zrzucić zbędne kilogramy. Na marginesie trzeba zaznaczyć, że nasze zestawy pudełkowe pomagają rozwiązywać rozmaite kłopoty. Nie da się jednak ukryć, że najwięcej osób kooperuje z nami, ponieważ chcą się skutecznie odchudzić.

Jak to zrobić? Pierwszy, bardzo ważny, krok już za Tobą! Wybrałeś odpowiedni podmiot cateringowy, który jest doświadczony i renomowany. Teraz czas zdecydować się na stosowny zestaw pudełkowy. Na pewno warto skorzystać z naszego Kalkulatora kalorii. Ile to kosztuje? Zupełnie nic. Czy Kalkulator kalorii jest trudny w obsłudze? Nie! Ile czasu trzeba zaś poświęcić, aby z niego skorzystać? Około kilkadziesiąt sekund.

Teraz pomożemy Ci krok po kroku skorzystać z Kalkulatora kalorii. Na początek wejdź sobie na stronę internetową https://www.fitapetit.com.pl/kalkulator-kalorii. Później odpowiedz na pytanie „Jaki jest Twój cel”? Możesz zaznaczyć jedną z tych trzech opcji: Chcę schudnąć”, „Chcę zdrowo jeść” lub „Trenuję i buduję masę mięśniową”. Co dzieje się dalej? Następnie uzupełnij „Informacje o Tobie”. Czyli trzeba podać płeć, masę ciała, wiek, wzrost i częstotliwość ćwiczeń. Jeżeli wszystko wypełnisz, to kliknij przycisk „Oblicz” - znajdujący się nieco poniżej. Pamiętaj o jednym. Podawane informacje powinny być zgodne z prawdą. Czyli jeśli np. nic nie trenujesz, to zaznacz „Brak aktywności fizycznej”. To kluczowe, aby został potem zaproponowany właściwy zestaw pudełkowy!

Catering: dlaczego polecamy klientom skorzystanie z pomocy naszych dietetyków?

Z czego jeszcze warto skorzystać, aby zdecydować się na optymalny catering? To bardzo ważne. Właściwy zestaw pudełkowy jest kluczowy, aby zrealizować swój cel i po prostu dobrze się na co dzień czuć. Poza skorzystaniem z Kalkulatora kalorii, rekomendujemy też klientom kontakt z zespołem dietetyków. Dlaczego warto? W naszym teamie znajdują się eksperci z prawdziwego zdarzenia. Są to wykwalifikowani fachowcy, którzy wiedzą praktycznie wszystko na temat żywienia. Poza tym są to osoby miłe i bardzo pomocne. Kto szczególnie powinien zainteresować się tym rozwiązaniem? Są to przede wszystkim ludzie, którzy chcą szczegółowo opisać swój przypadek. Konsultacja z zespołem dietetyków FitApetit jest bardzo polecana każdemu, kto ma np. w tym momencie nietypową sytuację i wiele kłopotów ze zdrowiem itd. Nasi eksperci wszystko wezmą pod uwagę i doradzą stosowny zestaw pudełkowy. Jak można się z nimi skontaktować? W sposób pisemny (dietetyk@FitApetit.com.pl) lub telefoniczny (+48 519 438 858). W razie czego możesz również poprosić o wsparcie pracowników Biura Obsługi Klienta.

Chcesz dowiedzieć się, jak wybrać optymalny zestaw pudełkowy, aby np. zrzucić kilka kilogramów? Na początek postaw na najlepszy podmiot cateringowy. Wiele osób uważa, że to właśnie my, czyli FitApetit. Potem zdecyduj się na właściwą dietę pudełkową. Skorzystaj w tym celu z Kalkulatora kalorii i indywidualnej konsultacji dietetycznej. Jest to w 100% darmowe.

Sprawdź również: https://catering-fitapetit.pl/ & https://dieta-pudelkowa-fitapetit.pl/

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon