Jak zmobilizować się do ćwiczeń na siłowni i w klubie fitness?

Kiedy wiesz, że musisz lub po prostu chcesz zadbać o siebie i swoje ciało, swój organizm, okazuje się, że nie jest to wcale takie proste. Motywacji do wizyty w klubie fitness szukać można u innych, nie u Ciebie. Wystarczy jej co najwyżej do zakupu karnetu, opłacenia go, a na efekty czekasz dalej. Wizyta w klubie fitness napawa Cię strachem. Jak sobie pomóc ?

1. Przyjdź do klubu fitness i zapoznaj się z przestrzenią - Just GYM Katowice możesz odwiedzić podczas Dni Otwartych w godzinach pracy managerów do poniedziałku 20.12.2021 - od 10:00 do 20:00.

2. Kup karnet – pamiętaj, im dłuższy karnet, tym większa szansa, że się tam nie pojawisz więcej. Skorzystaj z oferty i kup KARNET OPEN za 69 zł/m-c.

  • karnet możesz wypowiedzieć zawsze z miesięcznym okresem,
  • nie jesteś związany długoterminową ofertą,
  • możesz zamrozić karnet na dowolny czas z opłatą miesięczną 24,99 zł.

3. Nie planuj treningów wg zasady:
- 7 dni w tygodniu,
- zaczynam od poniedziałku,
- szybka utrata wagi, powrót do formy do lutego 2022,
- minimum godzina na siłowni.

4. Zaplanuj pierwszą wizytę zapoznawczą z maszynami – zapytaj naszych trenerów, managerów, jak działają dane sprzęty fitness.

5. Przyjdź na 30 minut - wejdź na bieżnię lub schody – pospaceruj.

6. Nawyki kształtują się około 3 tygodni – zadbaj o Twoje 2 wizyty w tygodniu w klubie Just GYM Katowice – po 30 minut każda wizyta. To jest 6 wizyt w klubie.

7. Skorzystaj z oferty trenera personalnego lub pobierz nasze plany treningowe – trening będzie dla Ciebie uporządkowany i przeprowadzony wg zasad.

Just GYM jest klubem fitness i siłownią otwartą całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Nowy klub zostanie otwarty 21 grudnia w nowym Base Campie przy ulicy Paderwskiego 30. Just GYM Katowice posiada aż 12 stref treningowych, gdzie każdy klubowicz znajdzie swoją przestrzeń i osiągnie swój cel fitnessowy.

- strefa cardio
- strefa cycling
- strefa sztuk walki
- strefa funkcjonalna
- strefa wolnych ciężarów
- strefa maszyn półwolnych
- strefa zajęć fitness
- strefa HIIT
- strefa maszyn izolowanych
- strefa stretchingu
- strefa rozgrzewki i wyciszenia
- strefa core - mięśnie głębokie (TRX, drabinki, itp)

Zajęcia grupowe, korzystanie z siłowni bez ograniczeń, najnowszy sprzęt, umowa z miesięcznym wypowiedzeniem, możliwość zamrożenia karnetu, a do tego wszystkiego wejście do klubu o każdej porze dnia i nocy przy bardzo atrakcyjnej cenie.Just GYM Katowice
ul. Paderewskiego 30
40-282 Katowice
tel. 881 660 890
e-mail: katowice.paderewskiego@justgym.pl
WWW || FACEBOOK

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon