Jak zorganizować przeprowadzkę w Katowicach? Sprawdź ofertę firmy Zontek Przeprowadzki

Gdy na głowie masz urządzanie nowego domu, mieszkania lub przeniesienie do nowego biura, zorganizowanie przeprowadzki może być nie lada stresem i wyzwaniem. Zapakowanie całego dorobku, zabezpieczenie go w transporcie i, co najważniejsze, wniesienie na nową lokalizację to zadania, które warto powierzyć doświadczonej ekipie takiej jak firma Zontek, która świadczy usługi przeprowadzkowe w Katowicach.

Zontek przeprowadzka

Zontek — doświadczona i solidna firma przeprowadzkowa

Katowice i pozostałe miasta Śląska to miasta, gdzie najczęściej swoje usługi świadczy firma Zontek Przeprowadzki, a także utylizacja odpadów, sprzątanie piwnic, altan i garaży to zadania, które warto powierzyć profesjonalistom, którzy posiadają aż 15-letnie doświadczenie w tego typu zleceniach. Praca w wielu miejscowościach na Śląsku, w tym transport mebli z wniesieniem w Katowicach, pozwalają w prosty sposób poruszać się po aglomeracji i bez problemu poradzić sobie np. z trudnościami ze znalezieniem miejsca parkingowego na osiedlach. Bez względu na to, czy przeprowadzka w Katowicach dotyczy firm czy osób prywatnych, zawsze przed rozpoczęciem zlecenia możesz liczyć na bezpłatną i zupełnie niezobowiązującą wycenę. Dzięki dokładniej ocenie kosztów i wskazaniu terminu realizacji przeprowadzki klienci zyskują pełną przejrzystość działania, a co więcej, podaną kwotę zlecenia można negocjować, np. zamawiając jedynie przewóz mebli w Katowicach lub korzystając z samej pomocy pakowania mienia.

Jakie usługi przeprowadzkowe w Katowicach świadczy firma Zontek?

Firma Zontek przez wiele lat nabyła ogromne doświadczenie w przeprowadzkach firm, mieszkań i domów. Wiele z nich wymagało dużych umiejętności logistycznych, szczególnej ostrożności i uważności. Te cechy szczególnie przydają się w zleceniach związanych z przeprowadzką cennych mebli czy instrumentów.

  • Przeprowadzki mieszkań

Z pozoru proste przeprowadzki mieszkań często stanowią spore wyzwanie, szczególnie jeśli budynek nie posiada windy, a mieszkanie znajduje się na wysokim piętrze. Doświadczona ekipa firmy Zontek ma swoje sposoby oraz odpowiedni sprzęt, który wspomaga w przenoszeniu wielogabarytowych, ciężkich przedmiotów.

  • Przeprowadzki domów

Oprócz standardowych zadań, takich jak transport mebli ze wniesieniem, przeprowadzki domów wymagają często pomocy w sprzątaniu, opróżnianiu piwnic, strychu czy garażu. Te wszystkie pomieszczenia są najczęściej zagracone, a ilość rzeczy do przeglądnięcia i wyrzucenia często przewyższa możliwości domowników. Firma Zontek, pomagając w przeprowadzkach domów, świadczy również usługi związane z utylizacją niepotrzebnych przedmiotów i śmieci.

  • Przeprowadzki firm

Firma przeprowadzkowa Zontek ma za sobą wiele udanych działań związanych z relokacją firm, bibliotek, laboratoriów czy sklepów. Każde tego typu zlecenie wymaga odpowiedniego przygotowania, zabezpieczenia sprzętu, towaru, a często również pomocy w instalacji firmowego mienia na nowej lokalizacji. Zadaniem doświadczonej ekipy Zontek jest przede wszystkim sprawne przeprowadzenie przeprowadzki, tak aby firma nie była narażona na straty, opóźnienia czy destabilizację pracy.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej Zontek?

Zamawiając usługę przeprowadzki w firmie Zontek, zyskujesz czas i święty spokój. Doświadczona ekipa posiada wypracowany system działania, który sprawdza się także w nietypowych lub trudnych przeprowadzkach, które ze względu na wielkie zaufanie, którym klienci darzą pracowników firmy Zontek, odbywają się bardzo często. Zaletą współpracy z Zontek Przeprowadzki jest także spora elastyczność, która pozwala dopasować działania do potrzeb klienta, obniżając w ten sposób cenę i zwiększając zadowolenie z usługi.

Jeśli planujesz przeprowadzkę lub ze względu na życiowe zmiany jesteś do niej zmuszony, zachęcamy do kontaktu z firmą Zontek, która pomoże Ci uporać się z nadmiarem przedmiotów, ich uporządkowaniem lub transportem na nowe miejsce.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon