Juwenalia Śląskie jesienna edycja "Restart", a na nich Brodka i Tymek

Już w czwartek 21 października 2021 roku, rozpaczną się Juwenalia Śląskie. Po raz pierwszy wydarzenie to zorganizowane jesienią, a nie wiosną zagości pod nazwą "Restart".

Juwenalia Śląskie
Brodk A

Juwenalia powracają w jesiennej odsłonie. Organizatorzy przygotowali dwa dni pełne zabawy i muzyki pod nazwą "Restart". Jedna z najpopularniejszych imprez studenckich odbędzie się w rozstawionej, ogrzewanej hali namiotowej na parkingu obok Hali Parkowej w Katowicach. Koncertowe wydarzenie poprzedza impreza inauguracyjna w katowickim Spiżu - dziś, 20 października.

Koszt wstępu

Wstęp na koncerty jest płatny, a koszt biletu to 40 zł dla studentów oraz 60 zł dla pozostałych chętnych. Natomiast w piątek ceny obydwu wersji są niższe o odpowiednio 20 i 30 zł. Liczba biletów jest ograniczona, zakupić je można online przez link podany na Facebooku.

Artyści

W czwartek na scenie zobaczymy polską piosenkarkę alternatywną, znaną już bardzo dobrze poza granicami Polski - Brodkę. Prócz tego będziemy mieli okazję posłuchać dwóch polskich raperów - Tymka i Wac Toja.

Piątek zachwyci nas elektronicznym brzmieniem producent muzyczny SKYTECH oraz didżeje DNF i I.GOT.U. Całe wydarzenie startuje o 19:00.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon