Juwenalia Śląskie jesienna edycja "Restart", a na nich Brodka i Tymek

Juwenalia Śląskie
Brodk A

Już w czwartek 21 października 2021 roku, rozpaczną się Juwenalia Śląskie. Po raz pierwszy wydarzenie to zorganizowane jesienią, a nie wiosną zagości pod nazwą "Restart".

Juwenalia powracają w jesiennej odsłonie. Organizatorzy przygotowali dwa dni pełne zabawy i muzyki pod nazwą "Restart". Jedna z najpopularniejszych imprez studenckich odbędzie się w rozstawionej, ogrzewanej hali namiotowej na parkingu obok Hali Parkowej w Katowicach. Koncertowe wydarzenie poprzedza impreza inauguracyjna w katowickim Spiżu - dziś, 20 października. 

Koszt wstępu

Wstęp na koncerty jest płatny, a koszt biletu to 40 zł dla studentów oraz 60 zł dla pozostałych chętnych. Natomiast w piątek ceny obydwu wersji są niższe o odpowiednio 20 i 30 zł. Liczba biletów jest ograniczona, zakupić je można online przez link podany na Facebooku. 

Artyści

W czwartek na scenie zobaczymy polską piosenkarkę alternatywną, znaną już bardzo dobrze poza granicami Polski - Brodkę. Prócz tego będziemy mieli okazję posłuchać dwóch polskich raperów - Tymka i Wac Toja. 

Piątek zachwyci nas elektronicznym brzmieniem producent muzyczny SKYTECH oraz didżeje DNF i I.GOT.U. Całe wydarzenie startuje o 19:00. 

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Sylwester z Polsatem, Stadion Śląski

Sylwester z Polsatem 2021 tylko dla zaszczepionych?

Lampa Aladyna Ogród Świateł, Legendia

Lampa Aladyna Ogród Świateł w Legendii już od dzisiaj

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Bike 1836934 1920

Z Bytomia do Katowic rowerem - wyjątkowy rajd rowerowy

Zdjęcie Główne

Rejs po wielkich jeziorach mazurskich z Żeglugą Mazurską!

ORW Bugla, Katowice

Kiedy otwarcie kąpielisk miejskich?

Disco Rolkowisko 2019

Disco Rolkowisko w Spodku w niedzielę 30 maja