Karta Revoult — opinie zalety i sposób działania. Zobacz jak skorzystać z konta Revolut!

Zastanawiasz się nad otwarciem swojego konta Revolut? Nie wiesz, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie? Zanim więc podejmiesz działanie, dowiedz się, jak działa karta Revolut oraz jakich płatności będziesz mógł dokonać z jej pomocą. Sprawdź, jakie zalety wiążą się z instalacją aplikacji Revolut.

Revolut

W dzisiejszych czasach coraz mniej osób decyduje się na płacenie gotówką. Odkąd bankowość elektroniczna stała się tak zaawansowana i w pełni bezpieczna, znacznie wygodniej korzystać właśnie z takich opcji. Jest to niezwykle komfortowe, ponieważ dzięki temu pieniądze mamy zawsze przy sobie. Jednocześnie jednak nie musimy martwić się, że możemy je na przykład zgubić — co najczęściej przysparza zmartwień przede wszystkim podczas podróży. Wtedy używanie zwykłej karty może okazać się nieopłacalne, dlatego zwykle po prostu wypłacamy gotówkę. Okazuje się jednak, że mamy też inne rozwiązanie. Jest nim karta Revolut, za pomocą której można płacić niemal w każdej walucie świata.

Konto Revolut — jak działa?

Revolut to aplikacja, posiadająca europejską licencję bankową, która stworzona została, by ułatwić przeprowadzanie transakcji finansowych podczas podróży i nie tylko. Najważniejszym założeniem firmy, jest wymiana walut bez konieczności przeprowadzania przewalutowania. Dzięki temu unikamy kosztów związanych z tym działaniem oraz z prowizją. Revolut umożliwia dokonywanie płatności kartą w niemal wszystkich walutach. Serwis oferuje darmowe konto oraz kartę Revolut. Co najlepsze, kartą Revolut możemy płacić dokładnie tak, jak zwykłą kartą płatniczą. Jest obsługiwana przez wszystkie terminale.

Konto walutowe umożliwia także płacenie za pomocą karty Revolut na dokonywanie płatności przez internet. Doskonale sprawdza się na przykład do zakupów w zagranicznych sklepach online. Można więc powiedzieć, że Revolut działa niemal jak zwykłe konto bankowe. Więcej o karcie Revolut dowiemy się w artykule na https://www.polowat.pl/revolut-opinie/.

Jak założyć konto Revolut?

Jeśli chcemy zacząć korzystać z karty, musimy najpierw pobrać aplikację Revolut i założyć na niej konto. To bardzo proste — wystarczy podać podstawowe dane. Profil weryfikowany jest za pomocą zdjęcia, które należy przesłać. Całość zajmuje dosłownie kilka minut. Ile kosztuje Revolut? Nic! Aplikacja oraz samo prowadzenie konta są w pełni darmowe. Jeśli chodzi o Revoult, opinie są zgodne — to najlepszy sposób na wygodne płacenie i oszczędność w podróży.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon