Katowiccy policjanci biją się jak Azjaci! Lepiej zejdź im z drogi

Katowiccy policjanci groźni nie tylko na ulicach naszego miasta. Dwóch funkcjonariuszy zdobyło tytuł Mistrza i vice Mistrza Polski na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Ju Jitsu.

Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Ju Jitsu odbyły się 12 czerwca w Mińsku Mazowieckim. W imprezie udział wzięło ponad 300 reprezentantów służb w tym Policji, Wojska Polskiego, Wojsk Obrony Terytorialnej, Służby Więziennej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Służby Ochrony Państwa, Państwowej Straży Pożarnej.

Najlepsi okazali się policjanci z Katowic

W mistrzostwach wzięli udział także policjant Wydziału Prewencji Komisariatu I Policji w Katowicach oraz Policjant wydziału Kryminalnego Komisariatu II Policji w Katowicach. Podczas zawodów kryminalny z katowickiej dwójki zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii NO GI, natomiast policjant z katowickiej jedynki wywalczył tytuł vice Mistrza Polski w kategorii GI oraz brązowy medal w kategorii NO GI.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon