Katowice. Charytatywne urodziny fitness klubu w Fabryce Porcelany. Dochód na rzecz Domu Dziecka w Sarnowie

Bieg albo marsz oraz trening funkcjonalny odbędą się 12 czerwca 2021 r. na terenie Fabryki Porcelany w Katowicach. To w ramach pierwszych urodzin CrossGym Hell. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Domu Dziecka w Sarnowie.

12 czerwca 2021 r., w sobotę, na terenie Fabryki Porcelany w Katowicach (ul. Porcelanowa 23) odbędzie się impreza z okazji pierwszych urodzin fitness klubu CrossGym Hell.

Pierwsze urodziny CrossGym Hell

Będzie to mieszanka treningu funkcjonalnego oraz biegu charytatywnego, natomiast dla tych, którzy wolą ciut spokojniejsze aktywności organizatorzy proponują pokonanie wyznaczonej trasy marszem.

Na zwycięzców czekają nagrody. Wszystko to odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przeznaczony na wsparcie Domu Dziecka im. D. Savio w Sarnowie (powiat będziński), na rzecz którego będzie prowadzona również zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy (kosmetyki, ubrania dla dzieci w wieku od 7-18 lat, sprzęt sportowy, artykuły szkolne, książki, zabawki edukacyjne).

Starty odbędą się w godz. 9-16, impreza skończy się o godz. 17.

Zapisy przez stronę www.fruniemy.pl/piekielne-dobre-urodziny

Opłata w formie cegiełki: 10-100 zł, wpisowe - 25 zł

Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Katowice.

Fabryka Porcelany w Katowicach
to postindustrialna perełka

Fabryka Porcelany to zespół budynków stworzony w Katowicach pod koniec XIX wieku przez koncern Giesche, gdzie do końca XX wieku produkowano porcelanę, a obecnie ją zdobi się i wypala. Od 2012 r. kompleks podlega rewitalizacji i zmienia funkcje z przemysłowej na biurowe, handlowe i rozrywkowe. Swoje siedziby mają tutaj głównie firmy branż kreatywnych i IT, na jej terenie znajdują też m.in. sklepy z modą i wyposażeniem wnętrz, restauracje, klub muzyczny, klub fitness, kliniki medyczne, przestrzeń coworkingowa.

W 2017 r. Fabryka Porcelany została wpisana na Szlak Zabytków Techniki. Jej przestrzeń wykorzystywana jest do rejestracji programów telewizyjnych oraz organizacji wielu eventów, m.in. KTW Fashion Week, największego wydarzenia modowego w Polsce. Zarządcą Fabryki Porcelany jest Fundacja Giesche.


Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Volleyball g8955df673 1920

Konflikt w GKS-ie Katowice. Zawodnik zaczął się buntować

Pszczyna Halowe Mistrzostwa Polski U18 w Tenisie

Halowe Mistrzostwa Polski U18 w Tenisie

Tour de Pologne 2021, Katowice

Rozwód Katowic i Tour de Pologne tylko chwilowy?

245472157 584758876276159 6621923715437340547 n

Budowa nowego stadionu w Katowicach. Wbito pierwszą łopatę

Turniej eliminacyjny w Mysłowicach

Finał piłkarskich zawodów młodzików na Stadionie Śląskim

JK Duda

Szachista GKS-u Katowice pokonał mistrza świata!

Plac Mozaikowy przy hali Kapelusz, Park Śląski

Park Śląski. Plac za Kapeluszem został odnowiony