Katowice. Charytatywne urodziny fitness klubu w Fabryce Porcelany. Dochód na rzecz Domu Dziecka w Sarnowie

Bieg albo marsz oraz trening funkcjonalny odbędą się 12 czerwca 2021 r. na terenie Fabryki Porcelany w Katowicach. To w ramach pierwszych urodzin CrossGym Hell. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Domu Dziecka w Sarnowie.

12 czerwca 2021 r., w sobotę, na terenie Fabryki Porcelany w Katowicach (ul. Porcelanowa 23) odbędzie się impreza z okazji pierwszych urodzin fitness klubu CrossGym Hell.

Pierwsze urodziny CrossGym Hell

Będzie to mieszanka treningu funkcjonalnego oraz biegu charytatywnego, natomiast dla tych, którzy wolą ciut spokojniejsze aktywności organizatorzy proponują pokonanie wyznaczonej trasy marszem.

Na zwycięzców czekają nagrody. Wszystko to odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przeznaczony na wsparcie Domu Dziecka im. D. Savio w Sarnowie (powiat będziński), na rzecz którego będzie prowadzona również zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy (kosmetyki, ubrania dla dzieci w wieku od 7-18 lat, sprzęt sportowy, artykuły szkolne, książki, zabawki edukacyjne).

Starty odbędą się w godz. 9-16, impreza skończy się o godz. 17.

Zapisy przez stronę www.fruniemy.pl/piekielne-dobre-urodziny

Opłata w formie cegiełki: 10-100 zł, wpisowe - 25 zł

Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Katowice.

Fabryka Porcelany w Katowicach
to postindustrialna perełka

Fabryka Porcelany to zespół budynków stworzony w Katowicach pod koniec XIX wieku przez koncern Giesche, gdzie do końca XX wieku produkowano porcelanę, a obecnie ją zdobi się i wypala. Od 2012 r. kompleks podlega rewitalizacji i zmienia funkcje z przemysłowej na biurowe, handlowe i rozrywkowe. Swoje siedziby mają tutaj głównie firmy branż kreatywnych i IT, na jej terenie znajdują też m.in. sklepy z modą i wyposażeniem wnętrz, restauracje, klub muzyczny, klub fitness, kliniki medyczne, przestrzeń coworkingowa.

W 2017 r. Fabryka Porcelany została wpisana na Szlak Zabytków Techniki. Jej przestrzeń wykorzystywana jest do rejestracji programów telewizyjnych oraz organizacji wielu eventów, m.in. KTW Fashion Week, największego wydarzenia modowego w Polsce. Zarządcą Fabryki Porcelany jest Fundacja Giesche.


Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Lekkoatletyczne Drużynowe Mistrzostwa Europy na Stadionie Śląskim nagrodzone w plebiscycie Przeglądu Sportowego

Za rok na Śląsk przyjadą najlepsi lekkoatleci Europy

Stacja rowerów miejskich Katowice

6 kolejnych nowych stacji rowerowych w Katowicach

Marcin Brosz

Ślązak trenerem juniorskiej reprezentacji Polski

Tour de Pologne w Katowicach

Tour de Pologne 2022 bez Katowic. Skąd ta decyzja Lang Team?

WSS nr 3 w Rybniku

Nadzieja dla jednego z najbardziej zadłużonych szpitali

Siłownia Fitness

Kobieta na siłowni – Justyna Czaja Instruktor Fitness

Inwestycja przy ul. Grundmanna w Katowicach

Biura, mieszkania i hotel nad brzegiem Rawy