Katowice. Disco Rolkowisko w Spodku w niedzielę 30 maja. Szykuje się dobra zabawa

W niedzielę 30 maja 2021 r. w katowickim Spodku odbędzie się "Disco Rolkowisko". Uczestnikom dwóch sesji rolkowiska towarzyszyć będzie dobra muzyka, efekty świetlne, nie zabraknie szkółki jazdy na rolkach i konkursów z nagrodami.

To będzie pierwsze takie wydarzenie po wybuchu epidemii.

– Poprzednie spotkania miłośników rolek i wrotek w Spodku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Od ostatniego takiego wydarzenia minęło dużo czasu… Z tym większą radością, ponownie chcemy z naszymi partnerami firmą Spokey i szkółką 4SKATER, udostępnić płytę Spodka do wspólnej sportowej zabawy, zachowując dystans i wszelkie wymogi sanitarne – mówi Marcin Stolarz, prezes PTWP Event Center.

– Po raz pierwszy wykorzystany zostanie także nowy telebim wiszący pod kopułą Spodka. Wyświetlimy na nim wizualizacje, które wzmocnią odbiór muzyki w wyjątkowej przestrzeni naszej hali – dodaje Stolarz.

Dwie tury Disco Rolkowiska w Spodku

Spodek zaprasza fanów jazdy na rolkach i wrotkach w niedzielę, 30 maja 2021 r. Pierwsza z sesji – w godz. 16.00-18.00, przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi w wieku od 5 do 12 lat, druga w godzinach 19:00-22:00 – bez ograniczeń wiekowych. Liczba miejsc jest ograniczona (150 osób na każdą sesję).

– Po przerwie spowodowanej pandemią, oddajemy miłośnikom rolek i wrotek 2700 m kw. powierzchni płyty Spodka. To miejsce, gdzie rozgrywają się najważniejsze na świecie sportowe i e-sportowe emocje, występują gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, a kiedyś było kino. Teraz ponownie będzie można założyć wrotki lub rolki i pojeździć w rytmie dobrej muzyki po hali, która w tym roku obchodzi swoje 50-lecie. Serdecznie zapraszamy! – dodaje Marcin Stolarz.

Bilety na Disco Rolkowisko w cenach 15 zł – ulgowy, 25 zł – normalny, 60 zł - rodzinny (2+2) nabyć można on-line oraz w kasach biletowych Spodka w dniu wydarzenia.

Więcej szczegółów: www.facebook.com/halaspodek i www.spodekkatowice.pl

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon