Sieć restauracji Charlie Food & Friends, założona przez katowiczan, otworzy swój pierwszy lokal w woj. śląskim - w katowickim Supersamie. Restauracja zaoferuje świeże posiłki na wagę, będące połączeniem kuchni polskiej, europejskiej i światowej.

Katowicki Supersam dołączył do grona 6 lokalizacji w Polsce, w których serwowana jest kuchnia Charlie Food & Friends. Restauracja w Supersamie będzie zlokalizowana na poziomie -1. Polska sieć stawia na wygodę i dużą różnorodność dań, komponowanych tylko z naturalnych składników w oparciu o produkty znane i lubiane przez lokalne społeczności.

Nowa restauracja w CH Supersam w Katowicach

Otwarcie restauracji Charlie Food & Friends jest planowane na przełomie czerwca i lipca 2021 r.

- Restauracja Charlie Food & Friends doskonale wpisuje się w naszą strategię dla Supersamu jako popularnego miejsca codziennych zakupów i spotkań w centrum miasta. Jestem przekonana, że będzie też chętnie odwiedzana przez pracowników naszych najemców i sąsiednich biurowców. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby oferta Supersamu wyróżniała się na Śląsku najlepszymi produktami i usługami w atrakcyjnych cenach - mówi Weronika Maria Kuna, Leasing Manager w Globalworth Poland

Co ciekawe, założycielami sieci Charlie Food & Friends są katowiczanie, bracia Marek i Jan Rogala, wraz z ojcem, Leszkiem.

- Jak w każdej restauracji Charlie Food & Friends, w Katowicach także postawimy na rodzinną i przyjacielską atmosferę, domowy charakter dań oraz naturalność i prostotę kompozycji. Jednolita cena za 100 gram za wszystkie produkty upraszcza podjęcie decyzji. Dania są świeżo przygotowywane na miejscu i na bieżąco podawane na bufecie, więc goście dokładnie widzą co wybierają. A jest z czego wybierać! Stawiamy na wygodę i duży wybór - mówi Marek Rogala, założyciel i CEO Charlie Food & Friends.

Pierwszy lokal Charlie Food & Friends w rodzinnym mieście właścicieli sieci

- Od 11 lat rozwijamy sieć restauracji. Cieszę się, że teraz nadszedł czas na nasze rodzinne miasto! – dodaje Marek Rogala.

Główni akcjonariusze grupy kapitałowej Food & Friends Polska S.A., do której należy marka Charlie Food & Friends, pochodzą z Katowic. Punkty należące do spółki rozlokowane są zaś od Gdańska po Ostravę i od Zielonej Góry po Kraków.

Supersam oferuje blisko 23 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Na trzech poziomach handlowych znajduje się około 70 sklepów i punktów usługowych. Na wyższych piętrach zlokalizowany jest klub Calypso Fitness oraz 6 500 mkw. powierzchni biurowej. Ostatnie kondygnacje zostały przeznaczone na parking liczący około 400 miejsc. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Właścicielem i zarządcą obiektu jest Globalworth.

Fot. materiały prasowe

czytaj dyskusję

Polecamy: