Katowice. Nowy park handlowy przy ul. Bocheńskiego szykuje się do otwarcia. Wiemy, kiedy zacznie działać sklep Media Expert

Błyskawicznie powstał nowy park handlowy w Katowicach, usytuowany przy ul. Bocheńskiego. Sporo sklepów ma już szyldy i trwa ich urządzanie. Wiemy, kiedy otwarcie sklepu Media Expert.

W Katowicach powstaje kolejny park handlowy - przy ul. Bocheńskiego 81 w dzielnicy Osiedle Witosa, na działce obok Centrum Handlowego Załęże. Nie przez przypadek, park handlowy należy do spółki będącej właścicielem CH Załęże oraz galerii Zabrze.

Nowy park handlowy przy Bocheńskiego w Katowicach

Park handlowy o na razie nieustalonej nazwie znajduje się po prawej stronie ulicy Bocheńskiego, jadąc w stronę A4 od Załęża, za CH Załęże a przed stacją paliw Orlen. Dojazd do niego jest tylko od tej strony.

To nieduży obiekt, pomieści kilka sklepów. Już wcześniej z banera wywieszonego na ogrodzeniu tej inwestycji można się było dowiedzieć, że powstaje tu market sieci ALDI. Teraz już widać szyld w narożnym lokalu, nawet na drzwiach umieszczono już naklejkę z godzinami otwarcia. Jednak data otwarcia ALDI-ka nie jest jeszcze znana.

Wiadomo już, że sąsiadami ALDI będą drogeria Rossmann (trwa jej urządzanie) oraz sklep z artykułami zoologicznymi Maxi Zoo. Mają tu też być Pepco i Dealz, ale to jeszcze niepotwierdzone informacje.

Sklep Media Expert zostanie otwarty 9 maja

Za to data otwarcia sklepu Media Expert, który zajmuje, tak jak ALDI, narożny lokal w parku handlowym przy Bocheńskiego, jest już znana.

- Otwarcie sklepu Media Expert w Parku Handlowym przy ul Bocheńskiego zaplanowane jest na 9 maja 2024 roku - informuje portal 24Kato.pl Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci Media Expert. - Na łącznej powierzchni 650 m kw zaprezentujemy sprzęt renomowanych producentów z segmentu RTV, AGD, komputerów i laptopów, multimediów, gamingu, a także tabletów i smartfonów oraz wielu innych urządzeń drobnej elektroniki użytkowej. Wsparciem klientów w realizacji zakupów zajmie się kilkunastoosobowy zespół sprzedawców, a także ekspertów w doborze optymalnych rozwiązań ratalnych - dodaje Mystkowski.

- Zważywszy na zapowiedź specjalnych, inauguracyjnych cen wybranych produktów, sklep Media Expert powinni odwiedzić szczególnie ci, którzy aktualnie urządzają dom czy mieszkanie, poszukują okazji na komunijne prezenty, a także pasjonaci nowoczesnych technologii, elektroniki i niebanalnych gadżetów. Na dzień otwarcia przygotowano również atrakcje z kołem fortuny i możliwością wygrania wartościowych nagród oraz wiele innych niespodzianek - obiecuje rzecznik prasowy Media Expert.

To będzie piąty sklep sieci w Katowicach.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon