Katowicka policjantka, post. Justyna Ciborska, zdobyła Mistrzostwo Polski w Kickboxingu

Z takich policjantów możemy być dumni! Katowicka funkcjonariusza post. Justyna Ciborska zdobyła Mistrzostwo Polski w Kickboxingu w formule K1 i kolejne powołanie do Kadry Narodowej. Już wkrótce będzie walczyć dla nas o złoto!

Katowicka policjantka, post. Justyna Ciborska zdobyła Mistrzostwo Polski w Kickboxingu w formule K1 i kolejne powołanie do Kadry Narodowej. Już w październiku nasza policjantka, która na co dzień trenuje w GSWW Najemnik Gliwice, będzie walczyć o złoto dla Polski podczas Mistrzostw Świata we Włoszech.

12-krotnie zdobyła Mistrzostwo Polski w Kickboxingu

Post. Justyna Ciborska, chociaż ma 21 lat. 12-krotnie zdobyła Mistrzostwo Polski w Kickboxingu. Katowicka policjantka w 2018 roku w formule low kick wygrała dwie najważniejsze imprezy sportowe i zdobyła Mistrzostwo Europy i Mistrzostwo Świata w Kickboxingu w kategorii wagowej 70+.

Policjantka ma na koncie same sukcesy

W 2019 roku zdobyła III miejsce na Mistrzostwach Świata w Kickboxingu w formule low kick, które odbyły się w Bośni i Hercegowinie. Pomimo trudnej sytuacji wywołanej pandemią i brakiem sponsora, post. Justyna Ciborska cały swój wolny czas poświęca ciężkim treningom, doskonaląc swoje umiejętności sportowe.

Pod czujnym okiem trenera Bartłomieja Pawlusa już od 10 lat trenuje w GKWW Najemnik Gliwice. Jej ciężka praca i rewelacyjne wyniki osiągane na zawodach gwarantują jej już od 6 lat powołanie do Kadry Narodowej Polski. W tym roku takie powołania zagwarantowała sobie już dwukrotnie, zdobywając w kwietniu II miejsce podczas Mistrzostw Polski w Kikcboxingu w formule low kick w kategorii +70 kg Senior, które odbyły się w Mysłowicach.

Drugi raz w tym roku powołanie do Kadry Narodowej Polski wywalczyła na Mistrzostwa Świata w Kickboxingu we Włoszech, podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule K1 / Senior +70 kg. Tam w walce finałowej post..Justyna Ciborska zdobyła mistrzostwo, pokonując swoją rywalkę Pauline Badowską.