Katowicki oddział AA HERKULES zaprasza do współpracy i wynajmu zwyżek!

Potrzebna zwyżka w Katowicach? Oddział wypożyczalni AA HERKULES zapewnia dostęp do szerokiej gamy urządzeń podnośnikowych z dostawą do klienta. Sprawdź, kiedy warto wynająć podest ruchomy i jak skorzystać z usługi!

Podnosniki aa herkules katowice zdjecie glowne

AA HERKULES zapewnia wynajem zwyżek w Katowicach i na Śląsku

Klientom planującym wykorzystać podczas prac podnośniki, Katowice oferują listę wielu firm specjalizujących się w ich wynajmie. Wśród nich dostępna jest wypożyczalnia AA HERKULES, która w swojej branży działa z sukcesami od 14 lat.

Katowicki oddział wypożyczalni AA HERKULES, zlokalizowany pod adresem ks. mjr. Karola Woźniaka 18, dostarcza zwyżki do klientów z Katowic oraz innych miast na Śląsku oraz w Zagłębiu, między innymi Zabrza, Gliwic, Mysłowic, Dąbrowy Górniczej, Rudy Śląskiej, Tychów, Mikołowa czy Częstochowy (promień 150 km od oddziału).

Zwyżki z wypożyczalni AA HERKULES używane były podczas wielu prac wysokościowych na terenie Śląska i Zagłębia. Uczestniczyły między innymi podczas robót prowadzonych na terenie Spodka, Silesia City Center, Centrum Przesiadkowego Zawodzie, portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, banku ING oraz Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Podnośniki AA HERKULES – kiedy warto je wypożyczyć?

Oferowane przez wypożyczalnię AA HERKULES zwyżki to rozbudowana flota przygotowana do prowadzenia prac wysokościowych w obiektach i na zewnątrz nich.

Urządzenia te sprawdzają się przede wszystkim podczas prac budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych. Umożliwiają łatwy i szybki dostęp do wysoko położonych obszarów bez potrzeby ustawiania rusztowań. Podnośniki z floty AA HERKULES pracują na wysokości nawet 26 metrów!

Zwyżki bardzo dobrze sprawdzają się także podczas prac remontowych i naprawczych na wysokości. Znalazły też zastosowanie w branży reklamowej, między innymi w montażu liter, billboardów, tablic, zmiany wystroju w galeriach handlowych.

Ponadto podnośniki wykorzystywane są w trakcie robót porządkowych, przy myciu okien i przeszkleń na wysokości, w pracach z zielenią jak przycinka i wycinka drzew, a także przy usuwaniu nawisów śnieżnych i sopli.

Rozbudowana flota zwyżek na wynajem w Katowicach

Katowicki oddział wypożyczalni AA HERKULES wyróżnia się szeroką gamą urządzeń gotowych do wynajmu. Są to podnośniki spalinowe i elektryczne od producentów jak Haulotte, Genie, JLG czy Nifty Lift.

W ofercie wypożyczalni znajdują się:

  • Podnośniki nożycowe – umożliwiają dostęp do obszarów położonych pod nimi lub w ich bezpośredniej okolicy dzięki zastosowaniu platform na nożycach.
  • Podnośniki przegubowo-teleskopowe – wyposażone w długie, łamane ramiona, dzięki którym wyróżniają się dużym zasięgiem bocznym.
  • Podnośniki masztowe – urządzenia o niewielkich wymiarach, które mogą przejechać przez drzwi, wyposażone w maszty zakończone podestem koszowym.
  • Podnośniki gąsienicowe (pająk) – kompaktowe zwyżki, które przemieszczają się dzięki zastosowaniu mechanizmu gąsienicowego i mogą pokonywać schody.
podnośniki teleskopowe Katowice Zawodzie
podnośniki teleskopowe Katowice Zawodzie
podnośnik teleskopowo-przegubowy przy centrum Silesia Katowice
podnośnik teleskopowo-przegubowy przy centrum Silesia Katowice
podnośnik nożycowy elektryczny w budynku MCK Katowice
podnośnik nożycowy elektryczny w budynku MCK Katowice

Wypożyczalnia podnośników AA HERKULES zaprasza do współpracy

W wypożyczalni AA HERKULES w Katowicach na klientów czekają nie tylko nowoczesne podnośniki, ale również gotowi do pomocy pracownicy, którzy dbają o to, aby wynajem był w pełni udany.

Wypożyczalnia zapewnia doradztwo w doborze podnośników, ich transport oraz serwis w razie pojawienia się problemów. Prowadzi także szkolenia dla operatorów podnośników – dysponuje własnym certyfikowanym ośrodkiem UDT-CERT zlokalizowanym w Katowicach.

AA HERKULES zaopatruje w podnośniki Katowice i cały Śląsk, dokładając starań do najwyższego poziomu obsługi klienta – z pełną ofertą wypożyczalni można zapoznać się na jej stronie internetowej https://www.wypozyczalniapodnosnikow.pl/. Aby zamówić zwyżkę z transportem, wystarczy jeden telefon!

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Główne pyszne posilki zdrowy catering

Poznaj catering dietetyczny Katowice,

Cukrzyca –podstępna choroba i sposoby na jej ujarzmienie

Cukrzyca –podstępna choroba i sposoby na jej ujarzmienie

Flyspot Katowice – ekstremalna przygoda w samym centrum miasta!

Ekstremalna przygoda w samym centrum miasta!

Małopolska zdjęcie glowne

Małopolska na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

PKM zaprasza Panie za kierownice i oferuje pomoc w uzyskaniu uprawnień

PKM zaprasza Panie za kierownice

Rego-Bis i Bośnia partnerami Międzynarodowych Targów Turystycznych w Zabrzu

Rego-Bis i Bośnia partnerami Targów Turystycznych w Zabrzu

Hajtnij się. Oni Ci w tym pomogą. Najlepsze miejsca, pomysły i inspiracje na wesele

Hajtnij się. Oni Ci w tym pomogą. Najlepsze miejsca, pomysły