Kibice wracają na IEM w Katowicach. Wiemy, kiedy ruszy sprzedaż biletów

Intel Extreme Masters w 2022 roku w Katowicach odbędzie się z udziałem publiczności. Organizatorzy poinformowali o szczegółach dystrybucji biletów. Wiadomo również, że w wydarzeniu będą mogły wziąć udział wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko COVID-19.

ARC
IEM Katowice

Największe wydarzenie esportowe na świecie ponownie odbędzie się w Spodku oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W 2022 roku, po trzech latach przerwy, fani ponownie będą mogli zasiąść na trybunach i z bliska oglądać zmagania najlepszych zawodników na świecie.

Wzorem poprzednich edycji na IEM będzie można wejść za darmo lub po zakupieniu biletu. Wybierając pierwszą opcję nie ma jednak stuprocentowej pewności, że uda się wejść na trybuny – liczba darmowych wejściówek będzie limitowana i swoje w kolejce trzeba będzie odstać. Oczywiście zakup biletu gwarantuje miejsca siedzące.

Tylko dla zaszczepionych

Wszystkich obowiązywać będzie konieczność przedstawienia certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 lub zaświadczenia o przebyciu choroby. Kibice nie spełniający tych warunków na pewno do Spodka nie wejdą.

Sprzedaż biletów rusza już w czwartek 23 września, punktualnie o godzinie 14. Najtańsze bilety będą dostępne w cenie 95 złotych, te najdroższe – 240 zł. Będzie można również zakupić wejściówkę na wszystkie dni imprezy (230 zł – 850 zł). Wyjątkowy bilet, tzw. God Mode (hotel, przejazd do hotelu, dostęp do wszystkich stref) to koszt 6 tysięcy złotych.

Powrót kibiców

W poprzednim roku, ze względu na pandemię koronawirusa, IEM odbyło się w trybie online. W 2020 roku organizatorzy zdecydowali o rozegraniu zawodów przy pustych trybunach. Ostatni raz fani esportu mogli na żywo śledzić gamingowe zmagania w 2019 r., wówczas Spodek oraz MCK odwiedziło ponad 170 tysięcy kibiców.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon