Heading article

Rotator TOP - single

Kultura

Festiwal Tauron Nowa Muzyka przeniesiony na przyszły rok

Festiwal Tauron Nowa Muzyka przeniesiony. Jedno z najpopularniejszych wydarzeń muzycznych Katowic odbędzie się dopiero w 2021 roku. Tegoroczna, 16. już edycja nie jest jednak całkowicie stracona, ponieważ zapowiedziano, że odbędzie się ona w nowej formule. To TNMK.online.


- Tego lata spotkamy się online! Zwiększony dystans nie pozwala na wspólną zabawę w Strefie Kultury. Regularna edycja festiwalu powróci dopiero w pierwszy weekend czerwca 2021 roku – zapowiedzieli organizatorzy wydarzenia na swoim facebookowym profilu.

Na początku kwietnia, kiedy rząd wprowadził liczne obostrzenia i reżim sanitarny, zmieniono także termin tegorocznego Festiwalu Festiwal Tauron Nowa Muzyka, przenosząc go z czerwca na sierpień. Wczoraj jednak oficjalnie poinformowano, że termin ten jest niemożliwy do realizacji z uwagi na pandemię koronawirusa.

Organizatorzy imprezy wyjaśniają, że podczas takiego wydarzenie utrzymanie dystansu 2 metrów jest nieosiągalne, szczególnie w Strefie Kultury. Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników festiwal przesunięto na pierwszy weekend czerwca 2021 roku. Program jednak nie ulegnie zmianie, a uczestnicy imprezy usłyszą wszystkich wykonawców, którzy mieli zagrać w tym roku. Nie zabraknie także takich wykonawców jak Underworld i Mike Skinner and The Streets. Dodatkowo, bilety uprawniające do udziału w tegorocznej edycji, będą ważne w przyszłym roku.


A co w tym roku? W ostatni weekend sierpnia 2020 roku fani dobrego brzmienia będą mogli posłuchać koncertów ulubionych wykonawców online. Więcej informacji można znaleźć TU!

fot. pixabay.com

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search