Heading article

Rotator TOP - single

Kultura

Miłośnicy komiksów przyjadą do Katowic. Ruszają targi w Galerii Libero

Comics 999504 1920
Kilkudziesięciu wystawców, spotkania z twórcami i warsztaty. Na dwa dni katowicka Galeria Libero zostanie opanowana przez komiksomaniaków.

W katowickiej galerii handlowej Libero przy ul. Kościuszki 229 odbędzie się dwudniowa impreza "Niech żyje komiks i ilustracja". To targi komiksowe, które rozpoczną się 21 lutego, a zakończą w sobotę 22 lutego. Na odwiedzających czeka szereg atrakcji.

Głównym punktem oczywiście będą targi i tutaj nikt nie będzie mógł narzekać. Do Katowic przyjdzie ponad czterdziestu wystawców z popularnymi wydawcami na czele. Oczywiście na miejscu będzie możliwość nabycia komiksów ulubionych serii, a także można będzie odkryć nowe ilustrowane opowieści.

Targi to jednak nie wszystko, bo organizator przygotował także spotkania z twórcami. Wśród gościu znajdą się m.in. Aleksandra Hamkało, Łukasz Orbitowski i Michał Śledziu Śledziński, którzy opowiedzą o swojej pasji do komiksów.

Kolejną atrakcją będą warsztaty, choć te w większości są dedykowane najmłodszym. Udział w nich jest darmowy, ale wcześniej trzeba się zapisać u organizatora (szczegóły TUTAJ).'

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search