Heading article

Rotator TOP - single

Kultura

Miuosh nagrał utwór z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk

- Nie miałem odwagi marzyć o takiej współpracy - pisze katowicki raper Miuosh o swoim najnowszym utworze. Jest on wyjątkowy, bo powstał przy współpracy z Zespołem Pieśni i Tańca Śląsk.

Miłosz Borycki, czyli po prostu "Miuosh", jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Muzyk z Katowic regularnie podejmuje się nowych wyzwań. W dobie pandemii koronawirusa opublikował najnowszy projekt.

To utwór "Dom", który został nagrany z okazji 100-lecia Powstań Śląskich i powstał we współpracy z Urzędem Marszałkowskim. Jest wyjątkowy, bo w nagraniu wziął udział Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

- Oddaję w Wasze ręce coś, co dla mnie, osobiście, jest pewnego rodzaju spełnieniem. Nie miałem odwagi marzyć o takiej współpracy. Zmieniamy nasze plany, po to, żeby dać Wam trochę dobrej energii w czasach, kiedy tak zyskała na wartości. Zostańcie z nami w "Domu"! - komentuje Miuosh na Facebooku.

Miuosh wcześniej zdradził, że ma w planach jeszcze jeden projekt, który ma umilić fanom przebywanie w domu. Trwają prace nad tym, by zorganizować koncert online we współpracy z orkiestrą FDG.

fot. Facebook/Miuosh

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search