Heading article

Rotator TOP - single

Kultura

Robert Talarczyk rapuje: Nie zadzierajcie ze Śląskiem!

Talarczyk

Całą Polskę ogarnęło wyzwanie Hot16challenge. W akcję sukcesywnie włączają się kolejne gwiazdy polskiej sceny. Do tego grona dołączył także Robert Talarczyk, reżyser, aktor, scenarzysta oraz dyrektor Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego w Katowicach.


Przypomnijmy, że #Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój autorski utwór w 72 godziny. Jak wyjaśnia aktor Robert Talarczyk, został nominowany przez Arkadiusza Jakubika.

– Nałożyłem maskę i chodzę po mieście. Chyba jestem zdrowy, tak mi wyszło w teście. Co to są za czasy, żeby twarz ukrywać. Przez tego wirusa muszę rap nagrywać, bo mnie nominował sławny doktor Misio - rapuje dyrektor.

Dodaje też, że zarówno pielęgniarki, salowe, jaki i ratownicy to perły polskiej służby zdrowia.

– Szanujcie służbę zdrowia, bo tylko dzięki nim wyjdziemy z tej epidemii. I jeszcze jedno słowo. Górnicy, którzy są oskarżani o to, że przez nich wszystko się opóźnia - my ludzie w Teatrze Śląskim jesteśmy z wami! Chopy trzymajcie się! Nie zadzierajcie ze Śląskiem i nie róbcie hejtu przeciwko Śląskowi. Trzymcie się! – rapował Talarczyk.

Do udziału w wyzwaniu nominował Renatę Przemyk, Szczepana Twardocha, Miuosha, Roberta Górskiego oraz Hadriana Filipa Tabęckiego.

Odpowiedział już Robert Górski.

- Przyjąłem nominację od Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz Roberta Talarczyka. Sam nominuję ojca Tadeusza Rydzyka - napisał na swoim facebookowym profilu.

Należy dodać, że udział w #Hot16challenge nie polega wyłącznie na stworzeniu i wykonaniu swojego utworu, ale ma na celu także pomoc w walce z koronawirusem. W jaki sposób? Wraz z powstaniem drugiej edycji akcji fundacja Siepomaga.pl utworzyła zbiórkę “Beef z koronawirusem #hot16challenge”. Zarówno nominowani, jak i ich fani oraz wszyscy słuchacze mogą wesprzeć pracowników służby zdrowia poprzez wpłacenie dobrowolnych datków na konto internetowej zbiórki . Link do zbiórki znajduje się TU!

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search