Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami odbędzie się w Spodku 22 marca 2024. Na parkiecie pojawią się gwiazdy, nie tylko sportu

Dom Aniołów Stróżów organizuje już po raz kolejny wielką imprezę charytatywną - Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami. W tym roku odbędzie się ona w Spodku 22 marca, a dochód z niej zostanie przeznaczony na działalność Domu Aniołów Stróżów, m.in. w Katowicach.

Kosmiczny mecz aniolami spodek

Ponad 60 gwiazd zagra dla podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. Znani i lubiani już 22 marca 2024 r. wezmą udział w Legendarnym Kosmicznym Meczu z Aniołami. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom ze Śląska i Zagłębia potrzebującym wsparcia.

- W ostatnim czasie bardzo pogorszyła się sytuacja socjalna naszych podopiecznych. Coraz więcej dzieci przychodzi do nas głodna, ma problem ze skorzystaniem z kąpieli w domu. Dlatego ruszyliśmy pełną parą z dożywianiem i pomocą - wyjaśnia Monika Bajka z Domu Aniołów Stróżów. Bardzo liczymy na Państwa obecność w Spodku, bo każdy bilet to cegiełka, którą przeznaczymy na wsparcie dzieci - dodaje prezeska stowarzyszenia.

20 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się konferencja prasowa z udziałem organizatorów: Moniki Bajki z Domu Aniołów Stróżów i Piotra Sobika z agencji Star Manager, prezydenta Katowic Marcina Krupy i zawodników: Piotr Gruszka - siatkarza i trenera, Bartosza Demczuka z Kabaretu Młodych Panów, zespołu kabaretu Zdolni i Skromni oraz Tomasza Tomanka — koszykarza i twórcy internetowego.

- Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami łączy dobrą zabawę z czynieniem dobra. Cieszę się, że ta jedna z największych imprez charytatywnych w regionie już po raz trzeci odbędzie się w katowickim Spodku - podkreślił prezydent Katowic Marcin Krupa. - Tą akcją chcemy zwrócić uwagę na to, że nadal są dzieci, które potrzebują pomocy i wsparcia - dodał prezydent.

Gwiazdy obecne na konferencji zapozowały do pierwszego zdjęcia Anielskiej Drużyny 2024. W ruch poszły skrzydła, piłki i oficjalne koszulki meczowe.

- Przed nami wspaniałe sportowe show. Aktorzy, piosenkarze i osobistości telewizyjne zagrają z gwiazdami sportu m.in. siatkarzami: Mariuszem Wlazłym, Michałem Winiarskim, Piotrem Gackiem i Marcinem Prusem, który zawsze kochał grać w katowickim Spodku - wymieniał siatkarz i trener Piotr Gruszka.

W Legendarnym Kosmicznym Meczu z Aniołami zagrają także m.in.

  • Mariusz Kałamaga,
  • Anna Wyszkoni,
  • Irek Bieleninik,
  • Paweł Domagała,
  • Joanna Jędrzejczyk,
  • Tomasz Jachimek.

Bilety - cegiełki można kupić już na stronie www.legendarnykosmicznymecz.pl.

Katowice noc jaroslaw lorenz 09

Może Cię zainteresować:

Katowicka archikatedra w objęciach nocy. Budowano ją przez prawie 30 lat. Zobaczcie zdjęcia Jarosława Lorenza

Autor: Katarzyna Pachelska

20/02/2024

Slaskie interdyscyplinarne centrum chemii wizualizacja 4

Może Cię zainteresować:

W Katowicach powstanie Śląskie Interdyscyplinarne Centrum Chemii. Budynek ma nawiązywać do górniczej przeszłości regionu

Autor: Szymon Karpe

20/02/2024

Miss polonia

Może Cię zainteresować:

Casting do konkursu Miss Polonia 2024 odbędzie się w Galerii Katowickiej. Liczą się uroda, charyzma oraz interesująca osobowość

Autor: Katarzyna Pachelska

20/02/2024

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon