Majówka w górach? Ośrodek Wczasowy „KŁOS” zaprasza!

Tegoroczna majówka wypada idealnie. Nic więc dziwnego, że wielu Ślązaków planuje dłuższy wypoczynek, z dala od zgiełku miasta. Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie się najlepiej wybrać? Opcji jest kilka. Niemniej, warto wziąć pod uwagę malowniczą górską miejscowość – Wisłę. To właśnie w tym miejscu na Ziemi można zaznać spokoju, podziwiać piękno natury, przemierzać górskie szlaki czy jeździć na rowerze. Brzmi dobrze, ale gdzie się najlepiej zatrzymać? Jednym z ciekawszych miejsc jest Ośrodek Wczasowy „KŁOS”. Co takiego oferuje? Szczegóły poniżej.

Doskonała lokalizacja

Ośrodek Wczasowy „KŁOS” nie mógł wybrać lepszej lokalizacji. Powód? Obiekt znajduje się w cichej i spokojnej dolinie Wisły – Nowej Osady, bezpośrednio nad rzeką Wisłą. Tuż obok niej znajduje się prywatna „zielona plaża” na której można wypocząć na leżakach, zorganizować zajęcia pod chmurką, czy nawet pokusić się o plenerową sesję fotograficzną. To nie koniec dobrych wiadomości! W sąsiedztwie KŁOSA znajdują się:

  • trasy spacerowe,
  • szlaki turystyczne (np. rowerowe, piesze),
  • Kolej Krzesełkowa Nowa Osada (400 m),

a także Skocznia Narciarska im. Adama Małysza (1200 m). Co ciekawe, bezpośrednio z ośrodka można podziwiać urokliwe górskie pejzaże natury, o których nie sposób zapomnieć.

Majówka w górach? Ośrodek Wczasowy „KŁOS” zaprasza!

Co oferuje Ośrodek Wczasowy „KŁOS”?

Dobre pytanie. KŁOS dysponuje pokojami 1 i 2-osobowymi, 3 i 4-osobowymi oraz apartamentem z własnym aneksem kuchennym i osobnym wejściem. Ośrodek w pełni akceptuje czworonożnych przyjaciół, a dla zmotoryzowanych gości duży, bezpłatny parking. To wszystko sprawia, że Ośrodek Wczasowy „KŁOS” jest idealnym miejscem wypoczynku zarówno dla par, rodzin z dziećmi czy grup zorganizowanych (np. kolonie, obozy harcerskie, zielone szkoły). Warto podkreślić, że osoby, które zdecydują odwiedzić KŁOSA podczas długiego weekendu majowego, mogą skorzystać z 10% zniżki przy 5-dniowym pobycie. Naturalnie nasuwa się pytanie, co z wyżywieniem? Goście „KŁOSA” nie będą rozczarowani.

Majówka w górach? Ośrodek Wczasowy „KŁOS” zaprasza!

Pyszna, domowa kuchnia

Jedno jest pewne, goście obiektu nie mogli lepiej trafić. KŁOS jest znany z domowej kuchni, która może się kojarzyć ze smakiem polskich domowych obiadów. Co ciekawe, Ośrodek Wczasowy nie ogranicza się tylko do polskiej kuchni. Obiekt dostosowuje menu do indywidualnych potrzeb gości, a także diet. O czym jeszcze warto wiedzieć? O ogniskach i grillu! Goście obiektu mogą zorganizować sobie wieczór przy ognisku na własną rękę lub poprosić o to doświadczony zespół ośrodka, który oprócz ogniska, może zorganizować dodatkowe atrakcje jak na przykład wieczorek tematyczny, czy występ góralskiej kapeli.

Majówka w Wiśle? Ośrodek Wczasowy „KŁOS” to idealne miejsce!
Ośrodek Wczasowy „KŁOS” zaprasza!
Ul. Na Stoku 2
43-460 Wisła
Tel. Tel. 33 855 21 38 | 33 855 27 38
e-mail: klos@klos.wisla.pl
WWW | FACEBOOK | BOOKING

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon