Marcin Wilk o Europejskim Forum Przyszłości. Zobacz rozmowę wideo

Pierwsza edycja Europejskiego Forum Przyszłości odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie od 6 do 8 października 2021 roku. O to wydarzenie pytamy organizatora, Marcina Wilka, prezesa Śląskiego Funduszu Rozwoju. Zobacz rozmowę wideo.

Marcin Wilk, prezes Śląskiego Funduszu Rozwoju

Przed nami Europejskie Forum Przyszłości - nowe wydarzenie wśród największych imprez społeczno-gospodarczych w Polsce. Jego pierwsza edycja odbędzie się od 6 do 8 października 2021 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Marcin Wilk o Europejskim Forum Przyszłości

Organizatorem przedsięwzięcia jest Śląski Fundusz Rozwoju. Jego prezesa, Marcina Wilka zapytaliśmy m.in. o to, dla kogo jest to wydarzenie, jakie tematy będą poruszane podczas tych trzech październikowych dni, kto wszedł w skład Rady Programowej Europejskiego Forum Przyszłości i czy nowe wydarzenie będzie konkurencją dla takich imprez jak Europejski Kongres Gospodarczy.

- Europejskie Forum Przyszłości jest wydarzeniem szczególnym. Mamy aspiracje, by powtarzać to co roku. Te trzy dni są naładowane znakomitymi wydarzeniami i wypełnione po brzegi interesującymi panelami dyskusyjnymi. Będzie wielu znakomitych gości z kraju i zagranicy. Zapraszamy cały Śląsk, wszystkich Ślązaków, otoczenie biznesu, nauki, samorządu, ale też startupy. Będziemy dyskutować o Śląsku i miejscu Śląska w Europie - mówi Marcin Wilk.

Wydarzenie będzie realizowane w formie hybrydowej, w wersji stacjonarnej i online.

Więcej informacji o Europejskim Forum Przyszłości na stronie efp-silesia.pl

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!

Podpisanie listu intencyjnego, 20 sierpnia 2021

Europejskie Forum Przyszłości łączy siły z „polskim Davos”

Poszukiwane rozwiązania przydatne do transformacji gospodarczej

Przed nami konkurs dla startupów. Do wygrania 150 tys. zł!

Zdjęcie Główne

Bezpieczna przyszłość z dotacją

Inwestycja przy ul. Grundmanna w Katowicach

Biura, mieszkania i hotel nad brzegiem Rawy

Tramwaj w Katowicach

Znowu będzie można kupić bilet w autobusie?

Prace na budowie stadionu miejskiego w Katowicach

Prace na budowie Stadionu Miejskiego w Katowicach