Mariza – muzyczny fenomen z Portugalii. Wokalistka wystąpi w sali NOSPR-u już 21 stycznia 2024 r.

Fenomenalne głos i muzykalność Marizy w fenomenalnej sali koncertowej. Czy trzeba czegoś więcej, by zapewnić sobie niezapomniany wieczór? Portugalska artystka, gwiazda world music, wystąpi w sali koncertowej katowickiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia 24 stycznia 2024 roku. Już można kupować bilety na ten koncert.

Materiały prasowe
Mariza koncert katowice

Marisa dos Reis Nunes jest Portugalką, ale urodziła się w Afryce, w stolicy Mozambiku. Jako dziecko przeprowadziła się z rodzicami do Portugalii. Dziś, jako Mariza, jest jedną z największych portugalskich gwiazd, rozsławiającą kulturę swojego kraju na całym świecie.

Mariza to gwiazda nie tylko muzyki fado, ale i world music

Jej głos określa się słowami "magiczny, diamentowy, magnetyczny", a fenomen popularności porównuje się do najsłynniejszych diw operowych i megagwiazd popu/rocka.

Mariza udowodniła że jest artystką światowego formatu i niezwykłego talentu. Młoda dziewczyna z Mozambiku, wychowana w sąsiedztwie słynnej lizbońskiej dzielnicy Mouraria, sięgnęła do korzeni muzycznych swego kraju i stała się artystką wykraczającą daleko poza krąg muzyki świata, zachowując jednak swą narodową tożsamość i portugalską wrażliwość.

Jej repertuar to przede wszystkim tradycyjne i współczesne interpretacje fado, ale wokalistka chętnie sięga także po bliskie jej sercu morny z Wysp Zielonego Przylądka, a także standardy jazzowe i bluesowe. Przez ponad 20 lat muzycznej kariery Mariza, z lokalnego fenomenu znanego wąskiej grupie wielbicieli fado w Lizbonie, stała się jedną z najbardziej znanych i cenionych gwiazd world music na świecie.

Mariza wystąpi 21 stycznia 2024 r. w Katowicach

Artystka wydała osiem autorskich albumów („Fado em Mim”, „Fado Curvo”,” Transparente”, „Terra”,” Fado Tradicional”, „Mundo”, „Mariza” oraz „Mariza Canta Amalia”), wiele płyt koncertowych i kompilacji. W swojej karierze otrzymała wiele prestiżowych nagród (m.in. Latin Grammy) oraz współpracowała z najlepszymi muzykami i producentami, takimi jak.: Jacques Morelenbaum, Gilberto Gil, Ivan Lins, Lenny Kravitz, Cesária Évora, Tito Paris czy Sting, z którym wykonała hymn Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku – A Thousand Years.

Mariza wystąpi w Katowicach już 21 stycznia 2024 roku (niedziela) o godz. 19.00. Koncert odbędzie się w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia (plac Kilara 1).

Bilety na koncert do nabycia: https://www.eventim.pl/event/mariza-narodowa-orkiestra-symfoniczna-polskiego-radia-17472813/

www.facebook.com/Mariza www.mariza.com

Regulamin konkursu z biletami na koncert Marizy na Facebooku

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Wygraj bilety na koncert Marizy w Spodku”
2. Organizatorem konkursu jest firma Media Operator sp z.o.o. ul. W Roździeńskiego 2a, 41-946 Piekary Śląskie
3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie https://www.facebook.com/24kat...

§ 2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:
a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.
b) nie jest pracownikiem Media Operator
c) nie jest członkiem rodziny pracownika Media Operator

§ 3 NAGRODY
1. Nagrodami w Konkursie są podwójne bilety na koncert Marizy w sali NOSPR-u w Katowicach 21 stycznia 2024 r. w liczbie 2.
2. Zdobywcą nagrody w Konkursie jest Uczestnik, wyłoniony przez Komisję Konkursową, który w czasie trwania konkursu, pod postem konkursowym na profilu Facebookowym https://www.facebook.com/24kat... zamieści wpis, zawierający odpowiedź na temat zadany w poście konkursowym.
3. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
4. Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i sposobie odbioru biletów poprzez serwis Facebook do maksymalnie 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu.
5. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Media-Operator.
6. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

§ 4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na profilu https://www.facebook.com/24kat...

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon