Mieszkania w harmonii z przyrodą? Poznajcie Damrota Garden w Katowicach

Katowice to miasto tętniące życiem. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób pragnie w nich zamieszkać na stałe. Osoby, które rozglądają się za nowym lokum powinny bliżej zapoznać się z ofertą niezwykłego apartamentowca – Damrota Garden, powstającego w ścisłym centrum Katowic. Kompleks oferuje nie tylko komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu, ale również luksusowe lokale usługowe oraz lokale typu home & office. Bez wątpienia największym atutem nieruchomości jest wszechobecna, kojąca zieleń. Jak to możliwe? Szczegóły poniżej.

Mieszkania w harmonii z przyrodą? Poznajcie Damrota Garden w Katowicach

W zgodzie z naturą

Damrota Garden to pierwszy budynek w Polsce otoczony zielenią i to z każdej, możliwej strony. Nie da się ukryć, że architekt - Tomasz Koniora doskonale przemyślał swój projekt.

Tarasy inwestycji będą obsadzone zróżnicowaną roślinnością. Z kolei zielone balkony i loggie z automatycznym systemem nawadniania sprawią, że budynek stanie się prywatną oazą spokoju dla jego mieszkańców.

Oczywiście architekt nie zapomniał również o funkcjonalności i nowatorskich rozwiązaniach. Dobrym przykładem są panele fotowoltaiczne, które dostarczą oświetlenia do wspólnych powierzchni, cichobieżne windy, LEDowe energooszczędne oświetlenie z czujnikami ruchu, duże przeszklenia, indywidualnie zamykane garaże i komórki lokatorskie i wiele więcej.

Mieszkania w harmonii z przyrodą? Poznajcie Damrota Garden w Katowicach

Zielona oaza w sercu Katowic

Damrota Garden to wyjątkowy budynek mixed-use, wznoszący się przy ulicy Damrota 26. Nieruchomość będzie tworzyć 80 apartamentów (w tym wielkopowierzchniowych penthouse’ów), luksusowe lokale usługowe oraz biurowe. Aby tego było mało, przyszli użytkownicy budynku będą mogli codziennie korzystać z pomocy concierge’a, przestrzeni sportowo-rekreacyjnej, sali konferencyjnej, a nawet usług pet service dla czworonożnych przyjaciół. Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest wszechobecna zieleń, a także doskonała lokalizacja. W sąsiedztwie Damrota Garden znajdują się m.in. przedszkola i żłobki, szkoły, opieka zdrowotna, sklepy spożywcze, galeria handlowa, czy Biblioteka Śląska.

Co więcej, lokalizacja inwestycji jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. Tym samym mieszkańcy Damrota Garden z pobliskiego przystanku autobusowego czy własnym samochodem dotrą do innych atrakcji, jakie oferuje miasto.

Mieszkania w harmonii z przyrodą? Poznajcie Damrota Garden w Katowicach

Nowy wymiar wygody

Damrota Garden to doskonały przykład nowatorskiej architektury, funkcjonalności i wysokiego komfortu. Naturalnie nasuwa się pytanie, jakie mieszkania oferuje? Cóż, w tej inwestycji każdy znajdzie coś dla siebie. Penthouse’y (powierzchnia 140 – 370 m2) znajdujące się na dwóch najwyższych kondygnacjach budynku to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących luksusowych przestrzeni i to w najlepszym standardzie. Na piętrach od czwartego do ósmego znajdować się będą apartamenty o zróżnicowanym metrażu (powierzchnia 32 – 158 m2), wyposażone w loggie i balkony.

Apartamenty ogrodowe na trzecim piętrze (powierzchnia 74 – 106 m2) zyskają wyjątkowe, przestronne, nawet 100-metrowy tarasy, na których zostaną urządzone ogrody. Dodatkowo na mieszkańców Damrota Garden czekać będą miejsca parkingowe oraz zamykane garaże. Zewnętrzny parking rowerowy zostanie wyposażony w infrastrukturę ładującą.

Warto podkreślić, że w budynku zaplanowano dwa niezależne wejścia - do części komercyjnej i mieszkalnej, a aplikacja Damrota App zapewni swobodny dostęp do pomieszczeń w budynku oraz usług dodatkowych. Tym samym, nic nie zakłóci idylli mieszkańców Damrota Garden.

Mieszkania w harmonii z przyrodą? Poznajcie Damrota Garden w Katowicach

Luksusowa przestrzeń dla biznesu

Damrota Garden to doskonała przestrzeń do życia, ale również i pracy. Na niższych kondygnacjach budynku będzie znajdować się 8 lokali usługowych oraz 12 lokali typu home & office. Funkcjonalna powierzchnia biurowa, w połączeniu z dogodną lokalizacją w centrum miasta to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną wznieść się na wyższy poziom biznesu.

Mieszkania w harmonii z przyrodą? Poznajcie Damrota Garden w Katowicach

Damrota Garden – oaza zieleni w sercu Katowic

Damrota Garden – biuro sprzedaży
ul. Powstańców 43
40-042 Katowice
Tel. +48 606 422 273
e-mail: garden@damrota.pl
WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon