Najsłynniejszy sklep z winylami w Katowicach zostanie zamknięty? „Muszę próbować"

Komis płytowy Katowice, czyli legendarny w mieście sklep z vinylami zostanie zamknięty? Jego właściciel kilka dni temu pisał, że to już koniec. Teraz jednak deklaruje, że piłka wciąż jest w grze.

Komis płytowy Katowice

Będzie raczej krótko i bardzo emocjonalnie. Poddałem się i są to ostatnie dni, może tygodnie sklepu. Właśnie mija 23. rok, od kiedy stworzyłem to miejsce - od zera - bez grosza przy duszy. Dwie generacje się tu uczyły muzyki - napisał w środę na Facebooku właściciel Komisu Płytowego w Katowicach.

- Wyjdę z tego wszystkiego bez grosza, więc będzie remis. Ale udało mi się przez te lata, w tym szarym jak mydło kraju, pokazać Wam tyle pięknych płyt! - czytamy.

Wydawało się, że to koniec legendarnego sklepu muzycznego, w którym fani zaopatrzali się w vinyle od lat. Po tym wstrząsającym fejsbukowym oświadczeniu stał się jednak cud. Przed sklepem kolejnego dnia zaczęły ustawiać się tłumy. To dało nową nadzieję. Na to, że komis przetrwa.

- To co się wydarzyło wczoraj - ogromnie dziękuję! - nie pozostawia mi wyboru. Muszę próbować, bo ten sklep to społeczność! - napisał właściciel, pan Mariusz.

- Przeżyliśmy wspólnie przeprowadzki, zalania, lockdowny, kradzieże, nawet brak sufitu. Cholera jasna! przynajmniej spróbuję zawalczyć, aby to przetrwało w tym lub innym kształcie - zadeklarował.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!

Cwiczenia 4

Wybuch bomby w piwnicy - są ranni!

Marcin Banot i Leo Urban podczas wspinaczki

Śląski Spiderman znów zaatakował Paryż. I znów mu się udało!

Przegląd samochodu zmiany 2021

Przegląd techniczny samochodu. Będą zmiany

Dolina Trzech Stawów, Katowice

Dolina Trzech Stawów. Gdzie zjeść, imprezować

Zabawki

Zabawka Roku 2021. Najlepsze zabawki na Dzień Dziecka

Rynek w Katowicach

Pieszy ma pierwszeństwo, ale nie przed tramwajem!