Napadł na sklep w Katowicach z… gaśnicą. Nagrał go monitoring. Jest jednak jedno „ale”

Nie potrzebny jest pistolet czy noż. Wystarczy… gaśnica. Tak uzbrojony mężczyzna napadł na sklep w Katowicach. Policja opublikowała jego wizerunek. Jest jednak jedno „ale”.

Kryminalni z katowickiej komendy policji prowadzą czynności w sprawie napadu na sklep spożywczy. Doszło do niego 25 kwietnia 2022 r. w lokalu handlowym przy ul. Agnieszki 13 w Katowicach.

- Widoczny na zdjęciu mężczyzna grożąc przemocą przy użyciu gaśnicy, sterroryzował ekspedientkę i ukradł gotówkę w wysokości 1,2 tys. zł. Wizerunek mężczyzny zarejestrował sklepowy monitoring – czytamy w komunikacie policji.

Nie widać twarzy bandyty

Problem w tym, że na zdjęciach opublikowanych przez policję nie widać twarzy bandyty. Złodziej zamiast broni miał gaśnicę, ale był na tyle sprytny, by zakryć twarz. Można go ewentualnie rozpoznać po ubraniu. Miał na sobie czarno-niebieską kurtkę z kapturem i spodnie bojówki (lub robocze).

Policja prosi świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości o kontakt z z wydziałem kryminalnym katowickiej komendy pod nr telefonu 47 85 120 00, 47 85 125 50 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Oszuści z Katowic

Oszukali „na policjanta”. Zgarnęli 60 tys. zł!

Wypadek na al. Roździeńskiego Katowice 27 kwietnia 2022

Autobus, ciężarówka i auto zderzyły się na Roździeńskiego

Ukraińcy zatrzymani w Katowicach za rozbój

Napadli mężczyznę w toalecie centrum handlowego

Katowice wypadek Warszawska 3

Wypadek z udziałem radiowozu w Katowicach

Naucz mnie mowic nie

Jak dzieci reagowały na "fałszywego pedofila"? VIDEO

Tragiczny wypadek na DTŚ obok Auchana

Wypadek na DTŚ obok Auchana. Lądował śmigłowiec LPR

Dratyczne zdjęcie

Rozpoznajesz tego zmarłego mężczyznę?