Nie żyje Rafał Pogorzelski. Raper z Katowic zmarł w wieku 37 lat

14 kwietnia 2023 roku w wieku 37 lat zmarł Rafał Pogorzelski. Raper o pseudonimie "Pogo" angażował się w wiele akcji charytatywnych. Pogrzeb katowiczanina odbył się 19 kwietnia w kościele pw. św. Józefa w Katowicach-Załężu.

Rafał Pogorzelski FB
Rafał Pogorzelski raper z Katowic

Nie żyje Rafał Pogorzelski. Raper miał 37 lat

18 kwietnia media obiegła wiadomość o śmieci katowickiego rapera Rafała "Pogo" Pogorzelskiego. Informację przekazała jego żona. Społecznik miał trójkę dzieci - dwóch synów i córkę.

Pogrzeb artysty odbył się w środę, 19 kwietnia o godzinie 8.45 w kościele pw. św. Józefa w Katowicach-Załężu. - Rafał przyjacielu od serca. To nie miało tak być. Anioł śmierci niesprawiedliwie przytulił Cię i zabrał z sobą...zecydowanie za wcześnie. Dziękuję za każdą wspólnie spędzoną chwilę za piękny koncert dla chorych dzieci jeszcze tak niedawno. Spoczywaj w Pokoju - wspomina go przyjaciółka.

Wiadomo, że pod koniec marca 2023 roku Rafał Pogorzelski w stanie ciężkim trafił na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej do jednego z katowickich szpitali. Na stronie pomagam.pl powstała zbiórka na pokrycie kosztów jego leczenia. Jednak nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci rapera.

"Pogo" angażował się w akcje charytatywne

W 2022 roku raper zorganizował i uczestniczył w kilkunastu akcjach charytatywnych, w tym Akcja Lajk, Zabawka dla Dzieciaka, Dobro Jest w Nas. czy też Sheeroko Rap2night, z którego środki zostały przeznaczone dla Stowarzyszenia dla zwierząt "Nawzajem".

Marek Plura

Może Cię zainteresować:

Nie żyje senator Marek Plura. Był Ślōnzokiem z krwi i kości. Zmarł w wieku 53 lat

Autor: Patryk Osadnik

21/01/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon