Niezapomniane lato dla dzieci i młodzieży w Wake Zone Stawiki

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku od szkolnych obowiązków. Jak sprawić, żeby nasi podopieczni nie spędzili tego czasu przed ekranami smartfonów?

Niezapomniane lato dla dzieci i młodzieży w Wake Zone Stawiki

Zainteresowanie sportem i rozwijanie nowej pasji to najlepszy sposób na oderwanie dziecka od monitora. Ośrodek Wake Zone Stawiki w Sosnowcu przybywa z gotowym rozwiązaniem! Ruszają zapisy na półkolonie, podczas których na uczestników codziennie czekają ekscytujące zadania i przeżycia, a wszystko to na świeżym powietrzu!

Kompleks rekreacyjny nad wodą na pograniczu Katowic i Sosnowca

Wake Zone Stawiki to znajdujący się bliskim sąsiedztwie z Katowicami kompleks rekreacyjny. Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych wakeparków w kraju.

Na terenie ośrodka znajdują się:

 • wyciągi do nart wodnych i wakeboardingu,
 • wypożyczalnia sprzętu,
 • sklep sportowy,
 • restauracja,
 • wodny tor przeszkód- Aquator.

Wyciągi są dostępne dla osób o różnym stopniu zaawansowania, a doświadczeni instruktorzy pomagają w nauce i doskonaleniu umiejętności. Ośrodek oferuje także szereg udogodnień, takich jak:

 • place zabaw dla dzieci,
 • plaże,
 • sanitariaty,
 • leżaki,
 • taras z widokiem na jezioro.
Niezapomniane lato dla dzieci i młodzieży w Wake Zone Stawiki

Półkolonie dla dzieci w Wake Zone Stawiki w Sosnowcu

W obiekcie organizowane są również półkolonie dla dzieci, w trakcie których uczestnicy mają okazję rozwijać swoje umiejętności sportowe, brać udział w warsztatach edukacyjnych i zabawach integracyjnych. Zajęcia opracowane są według własnego programu autorskiego, przygotowane odpowiednio dla każdej grupy wiekowej i prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. W zależności od wieku i preferencji, organizator przewiduje turnusy w dwóch odsłonach: półkolonie wakeboardowe i półkolonie “4 żywioły”

 1. Półkolonie wakeboardowe: Skierowane są dla dzieci które dobrze czują się w wodzie i nie boją się nowych wyzwań. Podczas zajęć pólkoloniści mają okazję nawiązać trwałe znajomości z rówieśnikami. Wspólnie trenują, rywalizują i bawią się, co sprzyja integracji i budowaniu pozytywnych relacji. Uczą się także jak dbać o swoje bezpieczeństwo oraz jak reagować w sytuacjach awaryjnych. Podczas każdego z turnusów, na uczestników czeka moc atrakcji takich jak: nauka jazdy na wakeboardzie pod okiem instruktorów, zabawa na wodnym torze przeszkód czy warsztaty z rękodzieła. Każdy turnus odbywa się z podziałem na dwie grupy wiekowe: od 7 do 10 i od 10 do 17 r.ż.
 2. Półkolonie “4 żywioły”: W programie między innymi: podchody, zajęcia z wiązania węzłów, budowanie szałasów, zabawa na wodnym torze przeszkód, gry integracyjne oraz cała gama warsztatów z rękodzieła. Ponadto, uczestnicy poznają zasady bezpieczeństwa w lesie oraz sposoby na ochronę środowiska naturalnego. Scenariusz półkolonii został zaprojektowany tak, aby dzieci miały możliwość połączenia nauki woodcraftu z aktywnym wypoczynkiem nad wodą. Podopieczni mają szansę nawiązać przyjaźnie i pracować w zespole, co przyczynia się do jego rozwoju społecznego. Uczą się także samodzielności i mają swobodę w podejmowaniu decyzji podczas kreatywnych zajęć.

W razie niepogody dzieci korzystają ze ścianki wspinaczkowej, parku trampolin lub kina. Nawet w deszczowy dzień organizator zadba o zapewnienie podopiecznym dawki aktywności fizycznej, która wpływa pozytywnie na ich kondycję i samopoczucie.

Cena turnusu zawiera:

 • karnety,
 • bilety wstępu,
 • ubezpieczenie,
 • śniadanie, obiad i deser.
Niezapomniane lato dla dzieci i młodzieży w Wake Zone Stawiki

Ośrodek Wake Zone Stawiki w Sosnowcu to miejsce, gdzie młodzież może spędzić czas na nauce i doskonaleniu umiejętności jazdy na desce wakeboardowej oraz na korzystaniu z innych atrakcji wodnych. W trakcie półkolonii dzieci będą miały okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów, a także uczestniczyć w różnych zajęciach sportowych, rekreacyjnych i artystycznych. Ośrodek zapewnia sprzęt niezbędny do nauki jazdy na desce, a także posiłki i napoje w trakcie trwania zajęć. Podczas lata w Ośrodku Wake Zone Stawiki półkoloniści będą mogli cieszyć się ciepłymi i słonecznymi dniami, a także korzystać z uroków wody i natury. To świetna okazja, aby spędzić czas aktywnie i zyskać nowe umiejętności, a jednocześnie poznać nowych przyjaciół i stworzyć wspomnienia na całe życie.

Poznaj wakacyjną ofertę Wake Zone Stawiki na www.wake-zone.pl

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon